Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért érzékenyülök el azonnal?

Miért érzékenyülök el azonnal?

Figyelt kérdés

Még csak 21 éves vagyok, nem vagyok anya. De ha meglátom, ha egy kisgyerek örül, boldog, esetleg rohan az anyjához, azonnal könnyes lesz a szemem. Sírva is tudnék fakadni, ha hagynám. Egyben jó érzés, de fura is.

Mitől van ez?


2019. szept. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Én 14 vagyok, de velem is ez van. 😂😂
2019. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is (24)

Nem is kell hogy babás dolog legyen elég ha megható.... :/

2019. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyukáddal milyen a kapcsolatod? Lehet, hogy gyermekkori érzés fog el és még nem anyai.
2019. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez valóban megható és szép dolog. Egy gyermek öröme,boldogsága tényleg nem hasonlít semmihez,én is elérzékenyülök ilyenkor
2019. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk🙂
2019. szept. 3. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jó, akkor valószínűleg a saját gyerekkori érzésed jut az eszedbe. Az az őszinte szeretet, amit még éreznek a kicsik.
2019. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!