Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves bölcsisnél altatás...

2 éves bölcsisnél altatás erőltetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kissé gondban vagyok, mert a 2 éves kislányom most kezdi a bölcsit. Teljesen illeszkedik a napirendje a bölcsődei napirendhez. Viszont néhány napja minden ebéd utáni altatásnál megy a hiszti, hogy nem akar aludni, hintázni szeretne, játszani stb. Tudom, hogy dackorszakban van, délelőttönként kifárad, korán is kel, de nem tudom, mi a helyes megoldás. A bölcsiben is kötelező az alvás, nem akarok ebből itthon sem engedni, viszont képes 1-2 órát végigcirkuszolni. Bemegyek, simogatom, kijövök, vissza be, de nagyon kitartó, üvölt. Mi a teendő ilyenkor? Nem szeretném elszúrni, mert akkor a bölcsiben a gondozók vért fognak vele izzadni. Hagyjam sírni 2 órán át? Jó ez a ki-be mászkálás? Annyira sajnálom, de hiába simogatom, nyugtatom, viszek vizet, rendületlenül kiabál.

2019. okt. 6. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem egy éves korától nem aludt napközben. Bölcsiben, oviban lefeküdt és nyugton maradt, megértette, hiyg a többiek alszanak. Nem volt soha semmi eroltetve
2019. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1,5 éves korától nem aludt du.

Nem volt gond a bökcsibe. Ott aludt, vagy csendben feküdt. Ovi ugyan ez.

Viszont itthon nem alszik hétvégén.....

2019. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bölcsiben nem lesz 1-2 órán át tartó hiszti, mert ott nem lesz rá közönség. Sok gyerek nem tud aludni bölcsiben, oviban, de a gondozónők nem egyezkednek velük, akkor is le kell feküdni pihenni.
2019. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!