Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülõk: Hány éves korban a...

Szülõk: Hány éves korban a leg édesebb a gyermeketek?

Figyelt kérdés

Babat szeretnenk a ferjemmel es kiv.vagyok erre mi a valasza az anyak-apák tobbsegenek.

Tudom h a gyerek mindig nagyon draga nektek, de melyik az a korosztaly ami a legtobb oromet adja?

31N


2019. okt. 24. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2-3èves korban volt a legcukibb.
2019. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
minden korszaknak megvan a maga öröme.
2019. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

3 éves.

Igazi szeretetbomba, rengeteg szeretetet ad és olyan dumája van hogy rengeteget nevetünk, már kész humorérzékük van ilyen 3-4 éves kor között.

2019. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindig az aktuális. Minden gyermekem kb fél éves korától kezdtem vágyni arra a kis szuszogó gombócra, amilyen az első 1-2 hónapban az újszülött. De imádom az 5-10 hónapos kort is, amikor végigmennek a mozgásfejlődés nagyján, hihetetlen, hogx pár hónap alatt egy magatehetetlen kis izéből mászó, ülő, álló kisgyermek lesz. A togyogós korszak, ahogyan nyílik a világ, minden érdekli őket, kezdenek utánozni takarítást, gesztusokat, hihetetlen cukik. Aztán meg elkezdenek beszélni, egyre okosabbak, érdeklôdnek a világról. Csodás az ovis korszak is. Egyelőre itt tartunk, a legnagyobbam 6 éves, jövőre megy suliba. 😊
2019. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden korban van jó és rossz is, nincs olyan, hoyg egyik örömtelibb, mint a másik. Jo, a kamaszkor nehéz, de ah élet ezzel jár. Ugyanuyg örömet okozott az újszülött gyerekem, mint ahogy a házasodni készülő.
2019. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mindig cuki de ha ki kellene emelnem mondjuk fél évet, azt mondanám 1,5 - 2 évesen.
2019. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Az volt a legédesebb mikor ott maradt ahová tettem! Ahogy egyre nől egyre több a negatívum és ritka az amikor a jót látom a dologban
2019. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyenlore a most tetszik a legjobban (1 éves) szeretem h egyre tobbet tud meg akkor is ha uj "problemak" jeletkeznek. Nekem az egyhelyben fekvő baba nagyon unalmas korszak volt.
2019. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván minden korszak nagyon jó, de visszagondolva mind a három gyerekemnél az 1-1,5 év közötti fél évet imádtam a legeslegjobban. Annyira cukik voltak akkor! :)
2019. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!