Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elhinnétek ha a 3.5 éves...

Ti elhinnétek ha a 3.5 éves gyermeketek azt mondaná, hogy a nagymama (anyosom) bántotta, arcon csapta?

Figyelt kérdés

3 hete volt a mamánál, azelőtt soha.

Ma elkezdi mondani nekem a lanyom, hogy a mama bantott, arcon vagott, nem futott be es fazott, es nem vele foglalkozott hanem olvasott es pihent.

Elhihetem a bantalmazasrol szolo kijelenteset? Eddig soha senkire nem mondta, vegig kerdeztem, hogy az en anyukam apukam dedimama bantotta? Es azt mondta nem. Csak az anyos.

Szerintetek?


2019. máj. 2. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
El
2019. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Sztem a ferjed /parod kerdezzen ra, az ő anyja. Amugy ja el, de nem neked kell sztem az eslo kort lefutni, de mindenkeppen komolyan kell ezeket vennes, mivel ha tenyleg ugy volt ki kell allni mellette ha nem, akkor meg az a kerdes miert mondja ezt.

En a sajat gyerek vereset is elitelem melysegesen de ha anyomsom megutne a fiam asszem tobbet nem lenne unokazas.

2019. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ok nélkül nem mond ilyet. Ebben a korban kitalálnak mindeféle sárkányt, varázslatot, elmeséli, hogy utazta körbe csillámpónin a világot. De ilyet 3 éves gyerek nem szokott fantáziálni.

Sokkal nagyobb gyerek hazudik ilyet (esetleg), aki már pontosan tudja, hogy ezzel milyen bajba sodorja a nagyit. Mondjuk bosszúból. De egyik sem jellemző 3 évesen.

2019. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
El lehet hinni, hisz emberfüggő kiből mit vált ki egy gyerek. Engem 2 évesen is felrúgtak az apai nagyszüleim ha valami nem tetszett nekik (pont látta anyu), pedig amúgy nem voltak agresszívek, csak a gyerekeket nehezen viselték. Nem is vigyáztak rám többet.
2019. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
A pofont lehet, hogy elhinném, de a többi kicsit túlzás, nrm fűtött be és nem foglalkozott vele. Melyik gyerek beszél ilyeneket, hogy nem foglalkoztak vele, mert a nagyanyja inkább olvasott? Nem lehet, hogy látott valamit a tv-ben?
2019. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
Ekkora gyerek még nem hazudik ilyesmibe.
2019. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen, biztosan utánajárnék a dolognak.
2019. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%
Vegyél babafigyelöt azt vissza nézed lesz e többi eset,de eldugott helyre teszed ne tudják meg mire megy ki. Így tudsz bármit csinálni.
2019. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor rácáfolok,mert az én gyerekem még nincs 3 éves de füllent.Rengeteg példa volt már rá, pl. mondta itthon hogy nem szereti Julika nénit (bölcsiben) mert megbüntette, mert bántott egy kisfiút.Másnap kérdeztem a gondozónőket, hogy tényleg volt-e a kisfiam büntetésben, mert ő azt állítja.Erre elkezdtek nevetni, hogy Marci még soha nem volt büntetésben, mert nem Marci bántotta a másik kisfiút, hanem a kisfiú bántotta őt, és a másik gyerek volt büntiben.De millió meg egy példát tudnék mondani, amikor nem az igazat mondta a gyerekem.Szóval mindent amit mond picit fenntartásokkal kezelem, és megpróbálok utána járni,hogy igaz vagy sem.
2019. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
El. Fiamnak a kezeré páromnak a keresztanyja csapott rá pedig csak 6 hós volt és fogzott. Azota nem jártunk ott. Pedig csak vendégségbe voltunk és a babahordozoba volt még csak nem is biztuk rá.
2019. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!