Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hónapos lányom ha jókat...

19 hónapos lányom ha jókat vigyorog vagy nevet egyből utána elkezd csuklani. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Oké, gondolom furcsán veheti a levegőt, csak érdekes, hogy mindig:DD
2010. júl. 17. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! ÉN is így vagyok. Szerencsére a kislányom nem "örökölte" ezt. Igazából nem tidom az okot, de nem okoz problémát. Legalábbis nálam. Már megszoktam.
2010. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, én nagy nevetés után köhögni szoktam, és elkezd viszketni a homlokom... :)))
2010. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9 és fél hós babám is gyakran csuklik a kacarászás után. De ezt nem csak egy anyukától hallottam, sok baba "küszködik" ezzel. :)
2010. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, nevet aztán csulik. Szerintem aranyos. De el fog múlni, ez csak a rekeszizom éretlensége miatt van így.
2010. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt az igazi nagy kacagásoknál tapasztaltuk.Nevetés-csuklás-egyszer még be is hányt.Gondolom ez nekik nem szörnyű dolog,mert kacagott tovább akkor is.Azóta ha kezdődik a csuklás véget vetünk időben a nevettetésnek/nevetésnek :)
2010. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok gyerek, de én is csuklok, ha nagyon nevetek.
2010. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!