Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valaki aki vitte kisgyerme...

Van valaki aki vitte kisgyermekét TSMT-terápiára? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam nemrég múlt 3 éves.

2011. nov. 7. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
szia mi járunk 2 éves kisfiammal és itthon is végezzük a gyakorlatokat - nagyon szépen fejlődik csak ajánlani tudom
2011. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

10 hónapos kora óta járunk, most 2,5 éves. Rohamos ütemben fejlődött végig. Bár a Dévény torna segített eleinte a legtöbbet. Most Hrg-re is járunk.

Mi is csináltunk itthon is TSMT gyakorlatokat, mindig meg volt adva a házi.

Milyen probléma miatt kellene hordanod?

2011. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Leírnátok milyen gyakorlatok vannak ebben a tornában? Milyen jellegű házit kaptok?

Bocs az offért Kedves Kérdező.

2011. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia

nekünk olyanok vannak itthonra,hogy gördeszkára kell fektetni és úgy tolni előre - hátra, nagy labdán fekve szintén, aztán takaróba fektetve hintázni ilyesmik és ennek variációi. Magán a tornán pedig ezek a bevezető gyakorlatok és utána "akadály" pályán kell végig menni, persze segítséggel, közben feladatok, hogy mondjuk a babzsákot beledobni valamibe stb. Nagyon hasznos, mi eddig 6x voltunk de látványos a fejlődés. első voltam

2011. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bocs az offért! én is most keresek tsmt tornát mert még nem beszél a fiam.

Ti hogy találtatok rá? mert mifelénk nem igen lehet vagy csak a google nem dob ki semmit :( az orvosunk meg fejlesztőbe küldene inkább így ő sem segít ebben :/

és ahova Ti jártok mennyibe kerül?

2011. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi cinkotára járunk lurkovar.hu

nem tévesszem meg, van ott gekko is - de tartanak külön tsmt

2011. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

Nevelési Tanácsadón keresztül járunk. Igazából korai fejlesztés a neve, mert elég kicsi volt, mikor kezdtük.

Többnyire eszközzel végzett gyakorlatok vannak, a házik is ezekre alapulnak. Minden gyakorlatot mondóka vagy dalocska kísér.

Hintás gyakorlatok, plédes feladatok, gördeszka, nagy gumilabda, dömperes.

A foglalkozáson csúszda-labdamedence, Ayres tölcsér, billenő rácshinta, szivacs-akadálypálya, lejtő, tüskés és egyéb felületű korongok stb.

Rengeteg eszköz van, sokféle lehetőség. A fejlesztő pedagógus mindig más és más gyakorlatsoron vezeti végig a gyereket. A foglakozáson csak mi vagyunk. Szeretünk járni, hihetetlen sokat fejlődik a mozgása, egyensúlya, akár egy hónap alatt is.

2011. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív visszajelzéseket! Mi még nem járunk még csak most megyünk a szintfelmérésre, ami 16e ft-ba kerül. Nem olcsó de a gyerekért mindent. Remélem segíteni fog. Mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 8. 17:17
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Igaz, nem mostani a topic, de örülök, hogy rátaláltam. Nálunk most vált aktuálissá, hogy menjünk. 1 hónap múlva 3 éves és még nem beszél, a szobatisztasággal is vannak gondok. De örömmel olvasom, hogy Nektek ennyit segített. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e oviig szemmel láthatóan "javulni". 9 hónaposan Dévény-tornára jártunk, későn kezdett mozogni, de 4 hónap alatt eljutottunk a járásig. Nagyon boldog voltam. :)) Tényleg nem olcsó, de ha ez kell, hogy jobb legyen Neki, akkor nem számít!

2012. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!