Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adventi kalendáriumba milyen...

Adventi kalendáriumba milyen kis meglepetéseket szoktatok tenni?

Figyelt kérdés

Két éves múlt a fiam, úgy tud örülni az ilyen kis meglepetéseknek már amit ő fedezhet fel, bontogathat, nyitogathat. Szeretnék pár ötletet hogy miket lehetne bele tenni neki :) köszönöm


(Csokin kívül, azt nem rakok bele)


2019. nov. 4. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én playmobil adventi naptárat fogok venni, abban figurák vannak, ilyet te is rakhatsz bele, de láttam play doh gyurmásat is, abban 24 kis gyurmaforma van.
2019. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jujj ez a gyurmás nagyon szuper, köszönöm hogy írtad 🙂 azt hiszem a karácsonyi gyurmakészlet rendelést le kell mondjam 😁
2019. nov. 4. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy elég nehéz feltölteni 24 napot ha csokit egyáltalán nem akarsz belerakni, mert az 24 mütyürt jelent, elég sok...

Csoki helyett mehet mondjuk dió, mogyoró, tökmag, aszalt gyümölcs, nálunk pl imádják a vörösáfonyát (vagy amit szeret)

Kis figurák, pici labda, tescoban vannak például az előtérben automatában 100-200 forintért kapható mütyűrök, abból is szoktam vásárolni bele, + nagyobbaknál műküdhet h több részes valamit részenként beleraksz több napon keresztül és a végére összeáll, de ez 2 évesen még lehet h túl korai.

Fiúnak lehet bele pici autókat, én szoktam kreatív dolgokat is venni ami karácsonyhoz kapcsolódik pl. ilyen ragasztós télapókép(ha nem fér bele a zsebbe akkor az aznapit csak úgy odateszem a naptár alá). Lányaimnak még csatot szoktam, lehet zoknit is szép karácsonyi mintával bár annak egy 2 éves még lehet h nem örül annyira de ki tudja.

Matricákat esetleg ha szeret ragasztani, volt már benne nálunk sütikiszúró forma is pl karácsonyfa, angyal alakú (együtt szoktunk mézeskalácsot sütni). na hát hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem lesz valami ami hasznos neked.

2019. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mind szuper ötlet,köszönöm 🤗
2019. nov. 4. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Playmobil figura

Hotn wheels autok

Nyomda

En rakok majd nasit is dormi kekszet

Wishrol vettem karacsony fat textilt. Azt teszem a szoba ajtora. Minden nap lesz egy disz amit felragaszthat.

2019. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Egy negatív hozzászólás lesz bocsánat, csak gondoltok-e arra, hogy minden évben 24 apróságot kell majd kitalálni és ezek mennyi kacatot jelentenek, azon kívül hozzászokik, hogy minden nap kap valamit, az se túl jó.

Ovis korában kapott az enyém is 2x playmobil adventi naptárt, pár nap múlva elmúlt a varázsa és volt, hogy 4 napot egyben nyitottunk ki. Ez nem is lett volna baj, csak elég drágák ezek a naptárak. Kacatokat semmiképp nem akartam bővíteni minden nappal egyre több van így is, mi maradtunk a csokis naptárnál. Azt sose felejti el kinyitni és igazából csak egy falatka van benne. De nem akarom elvenni a kedvét senkinek az adventi naptártól, csak mi így jártunk.

Tavaly nyomtatott adventit színeztünk, de kb csak a feléig volt az is érdekes és mikulás szakállat vágtunk, talán az jött be a legjobban a várakozás idejének szemléltetésére.

2019. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Gumicukor pl. Azt mondják, az az egyik legegészségesebb nassolnivaló mert nincs bene zsír, vagy csak nagyon kevés(különböző alakúak léteznek, így eléggé változatosak lehetnek). Ja és nem okoz függőséget mint a csoki meg ezek a krémes finomságok, mert a gumicukorból ha 2-4 db-ot megesz, nem akar még meg még meg még........
2019. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!