Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek, (aki még bekapkod...

2 évesnek, (aki még bekapkod mindent), mit tegyek az adventi kalendáriumba, ha nem szeretnék édességet?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 12:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Így semmi értelme..
2017. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

?

Két évesnek adventi kalendárium? Már érti, hogy minden nap egyet vehet ki karácsonyig?

Nem akarok kötekedni, félreértés ne essék. Csak kíváncsi vagyok, én nem ezt tapasztaltam, igazából 5-6 évesnél korábban ritkán értik még a nap és idő fogalmát.

Az adventnek meg pont az édesség adja meg az értelmét. Esetleg aszalt gyümölcs? Dió, mogyoró, bármilyen magféle? Már ha adsz neki.

2017. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
ilyen kis gyereknek felesleges a kalendárium. majd ha nagyobb lesz akkor lehet majd gyurmát, legót, kisautót, babát, stb
2017. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
2-3 szem diót, mandulát, mogyorót váltogatva, esetleg kekszet, kis kockára vágott müzliszeletet.
2017. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
gyümölcs, kis könyv stb
2017. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Én csináltam a tavaly 3,5 éves fiamnak.

AZt már megértette, hogy napi 1 ablak nyitás. De vegyesen volt benne autós matrica (az OMV autós albumhoz), meg néhányban édesség. És tök csalódott volt, amikor nem édesség volt benne. Eldobta a matricákat. (persze utána kellett, meg beragasztotta, de akkor ott, a kis ablak nyitásakor valami nasira vágyott.

Pedig egyáltalán nem édesszájú.


Idén olyan adventi naptárja lesz, amiben minden nap 1 db gumicukor lesz. Mindig megnézi a Tescoban a darabra kapható Haribokat, és ott ámul. Na, most lesz mindenféle, de napi 1 db. De már 4,5 éves.

2017. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Az én 22 hónaposom imád gyurmázni és rajzolni. Én minden napra egy-egy zsírkrétát vagy ceruzát készítettem neki. Nem rakom bele egyszerre mind a 24-et, majd mindig esténként teszem bele és reggel kiveszi.
2017. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Lego Duplo, kisautó, gyurma, mandarin
2017. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

A Lego Duplot, kisautót, mandarint, könyvet stb. hogy tudjátok beletuszkolni az adventi naptárba???

Lehet, hogy szegényes a képzelőerőm?

2017. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es!

Nálunk az adventi naptár kis zsákokból áll, így abba belefér :) de ismerek olyan családot, ahol kisebb papír zacskók vannak. A Duplo pedig darabonként kerül bele (1 nap 1 darab).

8-as voltam

2017. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!