Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lett "apás" babátok,...

Mikor lett "apás" babátok, gyermeketek?

Figyelt kérdés
Enyém 1 éves,most nagyon anyás,nincs el az apjával. Ami azért érdekes mert a nagyszülökkel( akiket hetente 1szer lát) meg igen. Kezdetől fogava férjem is pelenkázza eteti,fürdeti. Most nem tudom mi történt.Tény h időszakosan többet dolgozik kevesebbet van itthon,de aztan meg napokig itthon van. Szóval nem tudom.

2019. nov. 4. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi (lány) másfél évesen, most 2 éves, tart az apamània. A nagyobb mindig anyás volt, ő fiú és jelenleg 4 éves.
2019. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Három évesen, fiú. Azóta apa az isten.
2019. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nagy szinte a kezdetektől apás volt fiú létére.

A kicsi most kezdett az lenni, de nem olyan mértékben, mint a nagy.

2019. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6-7 hónaposan mind a 4-en. Lányok 😄
2019. nov. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig nagy volt az aparajongás, de ahogy közeledtünk a 2. évhez egyre komolyabb lett a dolog. Fiam van és hihetetlen apás.
2019. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most 2 évesen, fiú :)
2019. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 évesen kattant rá igazán az apjára, de már előtte fél évvel is rátapadt a szabadnapjain. Sajnos 2 napig vagy volt, hogy több nem is találkoznak, mert olyan a férjem munkarendje és ilyenkor szó szerint MINDENT csak apa csinálhat vele és közli, hogy menjek el 😢. Bár volt egy időszak 1.5 és 2 éves kora közt, amikor meg mindent nekem engedett csak.

A legcukibb az volt mikor kezdett csúcsosodni a "NEM" korszaka és beosztotta mit ki csinálhat vele. Nem tudom más hagyományosabb munkaidejű családokban, ahol minden délután van apa és minden hétvégén is ott hogyan alakul az "apásság", mert gondolom ott azért picit más.

2019. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!