Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy 3,5 éves kimagaslik a...

Ha egy 3,5 éves kimagaslik a kortársai közül, akkor felnőttként is magas lesz?

Figyelt kérdés
A kislányom 5-6 évesekre való ruhát hord, a lába is 29-es. Azzal viccelődnek, hamarosan belenő a cipőimbe, mert 36-os a lábam.
2019. nov. 16. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlenül. Apám 13 éves koráig a legmagasabb volt az osztálytársai között. A 8.osztályos fotókon már egymagas mindenkivel, 1.osztálytalis fotón pedig a legkisebb. Velem is így volt, 12 éves koromoig a 2.legmagasabb lány voltam, 14 évesen pedig a 3.legkisebb lettem. De simán lehet, hogy magas lány lesz, nagyszülők mekkorák, ti mekkorák vagytok?
2019. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég vegyes, de megnyugodtam. A volt osztálytárnőm végig magasabb volt az átlagnál, bár nem volt extrém aztán jött pubertáskor és 2 méter magasra nőtt.
2019. nov. 16. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Oviban én voltam a második legmagasabb. Manapság a 163 centimmel nem mondanám magam égimeszelőnek.
2019. nov. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokszor csúfoltak colosnak mert én voltam majdnem a legmagasabb. Azóta mindenki magasabb lett nálam én pedig maradtam 163cm(pont mint az egyik válaszoló :D)
2019. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos ,lányom 9,5 éves 36 lába van most 140 cm
2019. nov. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában végig én voltam a második legmagasabb az osztályban, most felnőttként 168 cm vagyok.
2019. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rólam mindenki azt hitte àltalànosban, hogy a kicsikkel jàtszok, pedig az osztálytársaim voltak, egy fejjel magasabb voltam náluk. Most 25 éves vagyok és 178cm :) szeretek magas lenni, szerintem nőies, csinos.
2019. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nalunk majdnem mindenhol a legmagasabb voltam, maradtam is. 175 cm vagyok. Apa 2 meter, igy a lanyunk is orias volt 1 eves koratol, nem hinnem, hogy valtozni fog, most 5 eves. Apai nagyszulokre utott, ok is magasak.
2019. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon változó. Volt egy ovis csoporttársam, aki jó egy fejjel nagyobb volt mindenkinél, és most is nagyon magas, szerintem 1.90 biztos van. Egy másik csoporttársam suliban már hol az első, hol a második legmagasabb volt, most meg szerintem max 160 cm.

De érdemes figyelni a rokonokra. Az előbbi esetben a szülők is nagyon magasak, utóbbinál az apuka átlagos magasságú, anyuka pedig alacsony.

2019. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!