Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lány. Biztos buta a...

2 éves lány. Biztos buta a kérdés, de elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés
Lányom legújabb hobbija, hogy játék közben hangosan sikítozik.Ha szaladgál, ha labdázik, ha ugrál...Ez rendben van?Őszintén szólva én egyik ismerősünk gyerekénél se figyeltem meg ilyet.Olyan magas idegfájdító hangon sikít, hogy csuda.

2019. nov. 18. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen rendben van :)
2019. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek.
2019. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
És mire gondolsz, mi lehet a baja? :D tényleg kíváncsi vagyok..
2019. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom:)

De tényleg olyan sikonyagép lett, hogy nem tudtam ezt hova tenni..Mondjuk beszélni még nem beszél csak pár szót mond és félek hogy esetleg kiderül van valami baj vele és esetleg ez is azt jelez csak én nem tulajdonítok neki jelentőséget.

2019. nov. 18. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

6 eves ikreim is ilyenek :) Rengeteget jelent ha a suli utan van szabad "orjonges"

Onfeledt jatek, szaladgalas sosem rossz.

2019. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!