Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Műanyag játékszerszám hány...

Műanyag játékszerszám hány éves korig?

Figyelt kérdés

Gondolkodom egy játékszerszám készlet és munkaasztal megvételén (Black and Decker) Van benne csavar, meg kalapács, meg mindenféle, de minden műanyag.

5 éves gyerek még elvan az ilyenekkel? Bizonytalan vagyok.



2019. dec. 18. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak már dedós.
2019. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg dedos ennyi idosnek
2019. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éves már nagyflexszel játszik meg szalagfűrésszel.
2019. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő is. A fiam (2 éves) szétszerelhető kismotorjával az 5 éves unokahúga is imád játszani pedig csak műanyag alkatrészek és szerszámok vannak hozzá. Az is tény, ha a fiam tehetné inkább játszana az apja szerszámaival, de diótörésen kívül nem adom oda neki a kalapácsot.
2019. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az 5 évesemnek valódi csavaros szerelős készletet vettem, de játszóházban simán eljátszik a műanyaggal is, de ha választania lehet, az igazit csavargatja.
2019. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!