Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi tudnék kezdeni ezzel a...

Mi tudnék kezdeni ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
Fiam 5 éves. Másfél hónapja horkantani kezdett egy megfázás után. Ez azóta is tart. Egyfolytában 10-15 mp-ként szív egy hatalmasat az orrával és horkant közben. Olyan mértékű levegőt nyel közben,hogy a nap 24 órájában kutyog a levegő a hasában,nagyon sokat szellent. Egész nap panaszkodik,hogy fáj a hasa.Az orrát orrvérzésig szívja. Elvittem orvoshoz,kapott 2 fajta orrkrémet. Mióta kenem azóta 100x rosszabb a helyzet. Úgy gondolom tikkel. Hétfőn újra megyek vele orvoshoz,csak hát addig mivel,hogyan lehetne neki segíteni? Az apukája nem akarja megérteni,hogy ne szóljon rá. Írtó idegesítő én is tudom. Nagyon durván csinálja az utóbbi 5 napban. Éjjel álmában semmi. Nap közben viszont egész nap. Bármilyen tanácsot elfogadok. Párologtatni próbáltam. Az se használ,kint az udvaron is csinálja.

2020. jan. 3. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Neurológia, pszichológus. Tesóm kislánya is tikkelt, mai napig tikkel de volt olyan rossz időszaka amikor nagyon sokféle tikkjei volt egyszerre. 5 évesen kezdődött nála és óvodai stressz hozta elő nála, sokszor bántották az oviban. Neurológus megállapította hogy az lelki dolog, pszichológus pedig segített rajta. 9 lesz, mai napig megvan a szemforgatós tikkjei, de ez már semmi ahhoz képest amik voltak.
2020. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!