Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párom gyereke . teljesen...

Párom gyereke . teljesen tönkretesz a jelen helyzet mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent én csináljak intézzek, járok egyetemre Levelezőn,arra is inkább menjek mert nemtudja nélkülem megoldani.

Mielőtt bárki ezzel jönne,semmi bajom a kislánnyal elfogadtam őt,csak már szinte többet foglalkozom vele,’mitn az anyja ...

Párom minden feladatot rám lök ... az egyetemen meg majd csúszok ha sosem

tudok bejárni.


Oké mondják hogy akkor ne törődjek vele annyit de túl lelkiismeretes vagyok lehet ...


2020. jan. 25. 14:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Hé, Pisti, mi lenne ha kicsit foglalkoznál a saját gyerekeddel? Nekem most más dolgom van.

Kb ennyi.

2020. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ha ez működne nem lenne kérdés ...

De nekem sokszor tanulnom kellene vagy épp előadásom lenne ,nem hagyhatom otthon a gyereket egyedül...ha ő meg pl bazsik hazajonni időben

Vagy nem tehetem meg hogy ne főzzek a gyereknek

2020. jan. 25. 14:15
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk hagyd ott, mert nagyon rossz apa?? Ennek akarsz szülni?


Vagy eltart cserébe, hogy foglalkozol a lányával?.. Fektessétek le a szabályokat, de véletlen se szülj neki..!

2020. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ha vele van vagy épp otthon van,akkor jó apa és egyébként szereti nagyon

Cssk épp a feladatokat nem amik hozzá tartoznak.

Nem tart el,dolgozom Énis ,csak mivel egyéni vállalkozó vagyok lazább a munkarendem.

2020. jan. 25. 14:22
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem jön haza időben? Fogod a gyereket és elviszed hozza. Vagy haza az anyjához. Majd egy pár alkalom után megtanulja, hogy ez úgy enm jó.

Nem kell főzni se, lehet rendelni. Vagy vajas kenyeret enni. Pár alkalomba a gyerek se hal ám bele, apuk a viszont tán rádöbben, hogy nem franko, amit csinál.

2020. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Az a baj olyat kellene kitalalnom ,mert ezzel a vajas kenyérrel és ha vissz viszem a gyereket büntetem meg.

De lehet muszáj leszek megtenni.

2020. jan. 25. 14:34
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólsz neki. Pisti, 3kor el kell mennem. Ha nem eeszbhaza fel 4re, Katikát hazaviszem az anyjához. Elmondod neki egy hétig minden áldott nap naponta kétszer. Innentől nem te bünteted a gyereket, ha vissza kell vinned, hanem ő.

Enni meg csak pelda volt a vajaskenyer, de nem hinnem higy akkora buntetes lenne a gyereknek. Legyen akkor nutellás kenyér.m

2020. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban a gyerekével alig foglalkozik, rád hagyja, mikor szóltál, hogy nem megy..

A jó apa nem napjifél óràt tutujgatja a gyereket, hanem ellátja, gondoskodik róla.


A jó párkapcsolat ismérve, hogy a párod foglalkozik veled, figyelembe veszi a szükségleteidet, ugyanolyan értékesnek tartja a te idődet és dolgaidat, mint a sajátját, nem használ ki és él vissza a segítőszándékoddal.


Téged lekezelnek, kihasználnak, tojnak arra, amit mondasz, értéktelennek tartja az időd és a beosztottjaként kezel, a panaszaid, nehézségeid nem érdeklik.


Ki hagyja a gyerekét olyanra, aki nem szívesen foglalkozik vele és muszájból látja el? Anyaként mondom, hogy ez nagyon durva, nem azért van a gyerek láthatáson, hogy apuka elmenjen otthonról és az új pár foglalkozzon vele. Én ilyen esetben visszakérném a gyereket és összeszidnám az apját, hogy mit képzel.


Teljesen rendben van, hogy egyetem és munka mellett az aktuális pasi gyerekét nem akarod pesztrálni! Bennem ez semmi rossz érzést nem kelt ellened, inkább arra gondolok, hogy szerencsétlen csajt jól kihasználja az exem..


Vidd az anyjához vissza a kicsit és mondd el neki, hogy az apás időben mennyit vagy vele te és mennyit az apja. Ne szépíts, lehetne többet a gyerekével, megoldhatnál a szakszerű felügyeletet, különórát, korrepet, apás programot, de nem akarja! Inkább befogja a balek barátnőt, annak úgyis mindegy, az ő ideje nem fontos, úgyis bármit megtesz..

2020. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz,hogy nem szívesen foglalkozok vele ,mert semmi bajom a gyerekkel és ő is szeret velem lenni.

De akkorsem a sajatom és nem az én feladatom lenne hanem páromé.

Felrobbanok de ez sehogysem jó.

2020. jan. 25. 14:51
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Há de csáje, a feladatok a gyerekkel együtt járnak... Ha már most látszik, hogy egy rakás szr, amit apaként művel ugyan minek ölöd magad bele ebbe a kapcsolatba? Nem véletlenül mentek szét az előző nővel sem, akitől a gyerek van!

Te meg ne legyél Teréz anya, ha nem foglalkozik a gyerekkel vidd vissza az anyjának!

2020. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!