Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy csináljam, hogy biztosra...

Hogy csináljam, hogy biztosra menjek? Valamint, hogyan döntenétek, ha ilyen helyzet lenne, mint jelen esetembe?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Jelenleg egy német cégnél dolgozom, budapesten. Ha ezt a céget el hagyom,soha nem mehetek már oda vissza. Ha mondjuk átkérem magam a németországi céghez, van esély így vissza kerülni egyszer a budapestibe?

Szeretem a jelenlegi munkahelyemet,tényleg nyugodt,jó, jó munkatársakkal. Őket nem hagynám úgymond el.. És a kapcsolattartás sem olyan így, mint amikor az ember mindnnap látja egymást.

Viszont terveim vannak,ahhoz eg nem elég egy magyar fizetés, rövid spőrolgatások árán semmi nem lesz belőle, külföldi keresettel meglehetne valósítani.


Itt jön képbe egy másik,amit egyébként id gondoltam.

Kimenni londonba egy pár évre, először is kovsi akarok venni kb 2-3 millió ft érzék en, egy újabb,normális kocsit!

Valamint egy saját vállalkozást indítani,ahol én vagyok a főnök és nem irányítanak.

Egym kaközvetítőn kerexztül mennék, hogy menjek biztosra,hogy külföldön felvegyenek és ne legyen hiába minden. Miután felvettek,itt mondjak fel? Nehéz döntés nem mennék el,viszont itthon soha nem lesz annyi pénzem,mint ami mondjuk külföldi munkával!


2016. jan. 3. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is azt döntsd el, hogy most vállalkozást szeretnél hosszútávon, vagy ennél a cégnél maradni? Külföldön is csak akkor fogsz arányosan többet keresni, ha megfelelő szakmád van és munkatapasztalatod. Sok magyarnak jól hangzik mondjuk egy 1500 eurós fizetés, de kint semmire sem elég.
2016. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!