Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenésre mit adjak?

Hasmenésre mit adjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



15hónapos fiamnak 3hete hig a szeklete. Orvos tudja aztmondja nem koros ez meg eleg a dieta. Na de meddig? Nagyon joevo kisember kesz kinzas neki. Semmi mas baja nincs. A fogara gondol mindenki.

Nem klasszikus napi 5-6x kakis pelus. Naponta sot 2naponta 1 de az hig. Eddig neki mindig normalis volt.

Mit tudnek adni neki esetleg amitol elmulna es vegre ehetne?



2020. jan. 30. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Múltkor volt pár hét mikor minden nap volt a 2 éves gyerekemnek 1-1 kakás pelusa.Még kérdést is tettem fel,de nálunk az orvos még diétát se javasolt simán ehette azt amit előtte.Annyit mondott ha eldurvulna és napi 5 feletti volna akkor adjak neki smectát meg vigyem vissza, de nem volt rá szükség.Amúgy a foga jött az enyémnek az tuti.Szerintem próbáld meg normálisan etetni, ha nem lesz gyakoribb a laza széklete akkor etesd úgy mintha nem volna neki semmi baja.Esetleg valami bélflórát javító cuccot vegyél neki ha van valami készítmény amit adhatsz ennyi idősen már.Némelyik foga a csajomnak másfél hónap alatt tört át..feleslegesen nem diétáztatnám az tuti.
2020. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. jan. 30. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg adhataz neki normaflort nekem a doki javasolta 11honapisomnak anno napi 8-10kakis pelusa volt majdnem egy hetig. Ahogy adtam neki azt hiszem 2*1ampullat par nap alatt helyre jott.
2020. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!