Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak neki hasmenésre?

Mit adjak neki hasmenésre?

Figyelt kérdés
2 éves,elég keményen hasmenése van.Banán,krumpli ilyeneket nem eszi meg.Smectát nem issza meg.Már teljesen tanácstalan vagyok mit adhatnék neki..
2011. ápr. 26. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Étcsokoládét nem próbáltad?

Szerintem egyébként vidd el orvoshoz, ő majd ír fel valamit, aminek esetleg jó íze van, és akkor beveszi.

Gyógyuljatok mag hamar!

2011. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normaflore, aztán szerintem is irány az orvos. Fertőzés is okozhatja, ilyen esetben nem elég "megfogni" a székletét, hiszen a belekben tovább pang a fertőzés. Legjobb, ha látja az orvos, főleg - ahogy írtad - kemény hasmenés esetén.
2011. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ca port (patikában kapható) feloldani pici vízzel esetleg keverni hozzá Smectat! Fecskendőből nem próbáltad beadni neki?

De én is azt mondom inkább vidd el orvoshoz és itasd sokat, nehogy kiszáradjon!!!

2011. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Orvosnál voltunk,ő mondta a diétát,a smectát,krumpli,banán stb.Étcsokit is probáltam már,nem eszi meg.

A Normaflore-t azt kapja,megissza mert semleges ize van.Már lövésem sincs.Nem nagyon akar enni sem.Ici-picit mindenből.

2011. ápr. 26. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban lehet kapni a hipp nek egy hasfogó italát ORS200 a neve, nekem mindig van otthon, ha netán a normaflore nem segítene. felnöttnek is bevállt.

jobbulást

2011. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Normaflort adtam, a Smecta-t nem itta meg.

Az étcsoki is segített nálunk, meg a ropi!

A ropin csodálkoztam, de azt olvastam róla, hogy olyan anyagok vannak benne ami nagyon jó hasmenésre.

2011. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!