Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Suli/ovi utàn nem ugrálhat...

Suli/ovi utàn nem ugrálhat pocsojában egy gyermek?

Figyelt kérdés

Mai nap jöttünk kistesómmal haza. Oviból hoztam, utközben beszaladtunk a sulimba, utàna, mivel a következö uton lakunk es gumicsizmämában is volt, én engedtem hogy pocsojákba ugràljon, nagyon örült ès normàlisan ugràlt, azaz nem nyakig fürdött benne, de ugy megadta a modjàt.

Mögöttünk jött egy anyuka apuka szende csendes kislànnyal szolidan, erre apuka àtkiabàlt nekem hogy ö ezért megdorgàlnà a lànyàt, célozva arra mintha èn oda sem figyelnék tesómra es nem lenne "nevelve".

Visszakiabàltam hogy de ö gumucsizmàban van, de utàna gondolkodtam lehet ök nem a ruhàra kényesek hanem szimplàn mint magatartàst èrthette alatta.


A kérdéssel cèlom azt megtudni/megtanulni hogy ilyen màs fejcsovàlos/beszólós szülökkel mit lehet kezdeni ha ne adj isten de pont osztàlytàrsa szülei is ilyenek lesznek?


2020. febr. 11. 20:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*pocsoLYàban, bocsi
2020. febr. 11. 20:33
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
En hagyom ugralni a pocsolyaban az ovis gyerekemet, ha van rajta gumicsizma. Azert gyerek h koszos legyen neha.
2020. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De most ezt igy nyelje az ember ha csak random másik elitélik öt is és a gyerekkel együtt joformàn? Es ha pl ilyen a tanàra lesz? Tartok sok konfliktustol mert tesom nem az a csendes sarokbanülö tipus. De szerintem igazi gyerek inkàbb.
2020. febr. 11. 20:44
 4/18 A kérdező kommentje:
*mások
2020. febr. 11. 20:44
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van gumicsizmám, együtt ugrálok az 5évesemmel, boldogan :)

És mindig van aki ezért kinéz, vagy beszól, de már 40 vagyok, és nem érdekel ;)

2020. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
A pcsolyaában ugrálás hasznosabb, mint gondolnád. Egyrészt az immunrendszer is erősödik a "kosz" miatt, ami akarva akaratlanul is éri a gyereket, másrészt az ehhez hasonló nagymozgások fejlesztő hatással van a kognitív fejlődésre.
2020. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akkor ég és föld van szülök és szülök között ugy néz ki.

De hogy eddig fajul hogy be is szól egyik tábor a másiknak? Az ovisok lehet értelmesebbek is

2020. febr. 11. 20:54
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartozol másoknak magyarázattal, magaf kell higgyél a döntésedben. Kéretlen okoskodókra nem érdemes reagálni, max annyit "értem, köszönöm", és hagyod ugrálni tovább.
2020. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Én a 8 éves fiammal vasárnap a stop-shop parkolóban ugrálva énekelve mentem a járdán !

Én sokszor bátorítom is őt és a 2 éves hugát arra hogy bolondozzanak,ugráljanak Akár pocsolyába,avarba,sárba!

Ha tudnád hányszor jött haza nyakig sarasan a fiam az első osztály alatt.

Gyerek..és legyen is még az amíg lehet.

...

Ha neked beszólnak nyugodtan mond nekik hogy ő legalább élvezi az életét,ilyen a gyerekkor. Azt hiszik sokszor a felnőttek hogy ők vigyázzba állva sétáltak anyjuk-apjuk mellett,rosszaság meg sem fordult a fejükben

2020. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Már olyan ia volt hogy tavasszal nem.gumicsizmában volt a kislányom, hanem csak sportcipőben, és már hazaérve a mi utcánkba, abban pocsolyázott és tök jól érezte magát.
2020. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!