Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyermeketek...

Másfél éves gyermeketek mivel, miket játszik szívesen?

Figyelt kérdés
Játékszer is érdekel,ill h együtt mit játszotok.

2020. febr. 19. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tesóival. 😄 Amúgy könyvek minden mennyiségben, gyűrűpiramis, formabedobó, duplo, fakockák, formaillesztő. És nonstop zenét kell hallgatni, mert táncol. 😄
2020. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Firkal( ceruzaval papirra, ill betonra kretaval), fa baba puzzlet rakosgatja ki, xylophont csapkod, ugralos ponin lovagol, ronggyal torolgeti a butorokat (~ takarit), labdat dobal, tancol, kutyankkal bujocskazik
2020. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bent: könyvek, labdák, lufik, gyurma, rajzolás, dupló, gyűrűpiramis, formabedobó, babák, plüssök, zene, tánc, pakolás, bébitaxi, ágyon ugrálás, fogócska, de nem mindig játékokkal játszik, két napja pl. hajgumikat fűz egy selyemszalagra, majd leszedi és újrafűzi.

Kint: homokozás, hinta, kutya, macska, kismotor, labdázás, futkározás, kavicsgyűjtés, sepregetés.

Többnyire mindent együtt játszunk, házimunkában is "segít", kap egy kendőt törölgetni, vagy műanyag edényeket főzni. Nagyon szeret csavarogni, boltba menni.

2020. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor kb hasonló mint nálunk. Köszönöm az ötleteket! Gyurmából melyiket használjátok?
2020. febr. 19. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi homokgyurmát használunk, semmi flancos Magic Sand meg ilyesmi, sima noname Auchanos. Imádja a lányom. A hagyományos gyurmát nem szeretem, mert mindent megfog a színezék, a play doh pedig számomra büdös, nem bírom.
2020. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem próbálja megenni?
2020. febr. 20. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálta még, bár én olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy a lányom semmit sem vesz a szájába, nyugodtan engedhetem a tesója legójával is jatszani, vagy bármilyen apró mütyürrel, nem kapja be. Nem tudom miért ilyen, de örülök neki. A tesója sem vett a szájába semmit.
2020. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesójával szokott. Meg szereti a könyveket, rajzol, labdázik, lufizik, gyurmázik, mesét néz.
2020. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
“Szinez”, kockakat pakol egymasra, szaladgal, kisauto, meg hat velem is. Pl van hogy a nyakamba veszem es velem “lovacskazik”, vagy ovatosan feldobom, csikizem, kukucsolas. Meg persze mindennel kiserletezik. A kupakot vissza akarja csavarni, belenyul mindenbe, megkostol mindent, hangokat probal utanozni. Es persze szetpakol mindenhol, plusz dadazik. Odamegy, nezi, hogy nezzuk-e, es neha szotfgoad ha raszolok. Ugyanez van a dadazassal is, fog valamit (kamal, telefon, tok stb) felemeli es mar keszul utni. Neha ert a szobol, de azert meg igy is kapok. A telefonnal/tokkal meg “telefonal”. A fulehez teszi belehalandzsazik valamit, aztan jatszik tovabb. Meg kenekedni nagyon szeret, ha lecsavarom a popsikremet mindent osszemazol, meg meg is eszi. :D
2020. febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, “tancolni” o is szokott, hallja a zenet es elkezdi guggolgatva razni a kis popsijat. Vettem neki playdoht, hat o megeszi. Fog, csip egy darabot, a szajaba tomi, megragja, aztan fintorog. Az valtozo, hogy kikopi, vagy lenyeli-e. A vastag zsirkretaval es a sima aszfaltkretaval meg ugy banik, mint a kiseger, szetragja.
2020. febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!