Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le a bútorok...

Hogy szoktassam le a bútorok és a padló nyalogatásáról?

Figyelt kérdés
2 évesem mostanában azt játsza, hogy ő a kiskutya. Ugat, négykézláb mászkál, és nyalogatja a padlót, bútort... ezt leszámítva okos, beszél, segít, mással is játszik, de ezzel az őrületbe kerget, főleg mert félek, valamit benyel. Kenjem le valami keserűvel a dolgokat? A szép szó, bünti, nem használ :(
2020. febr. 25. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
xDDD
2020. febr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök hogy okoztam neked vidám perceket, engem annyira nem tesz boldoggá...
2020. febr. 25. 07:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, én id elnevettem magamat amikor olvastam. Ha te id visszaolvasod pár év múlva, te is viccesnek találod majd :)


Nem tudom.. csak egy tipp, de menj bele a játékba és mondd neki, hogy a kutyusok szájkosarat hordanak és köss át a szája előtt valami légáteresztő anyagot és mondd neki, csak akkor veheted le, ha nem nyalogat mindent össze



A keserű dolog is jó ötlet lehet, de konkrétan mire gondolsz? Lehet kapni ujjszopás ellen valami keserű löttyöt, de az drága ehez.

Nem tudom, hogy a citrom tönkreteszi e a bútort, lehet kicsi citromlével átkenném helyenként


Sajnos más ötletem nekem sincs


De ha takarítva van, elvileg nem nyalhat be semmit :)

2020. febr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szöszöket vesz fel és megeszi... Pedig mindennap takarítok de így is talál párat :D én sem tudok mit csinálni, remélem hamar megunja.
2020. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy az okos kutyák nem nyalogatnak ossze mindent.
2020. febr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj úgy, mintha észre se vennéd. Már csakazért is csinálja, hogy téged idegesítsen. Ha nem bosszankodsz miatta, már nem is lesz olyan jó buli. Majd kitalál helyette mást, amivel kiboríthat.
2020. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért csinálja mert látja, hogy vevő vagy rá 😅
2020. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiam dettó. 2 és fél éves, ő kiscica és ha mezítláb vagyok és nem kapom el időben képes a talpam is végignyalni. Egy időben ő is mindent nyalt, már "csak" minket.

Nem volt még gond belőle. Mondjuk én azon kívül, hogy elmondtam neki ezt ne és miért ne, mást nem tettem.

Bocs, nem tudok segíteni, csak azért írtam, lásd nem vagy ezzel egyedül.

2020. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!