Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova forduljak ha az exfeleseg...

Hova forduljak ha az exfelesegem nem tartja tisztán a gyereket?

Figyelt kérdés
Valamit tudok tenni ellene? Beszelni már próbáltam de a válasz semmi közöm. Én nem így tartom , hogy semmi közöm! H a gyerekem retkes lakás van van és, nem is figyel arra , h fürödjön stb.En nevelnem de persze nem engedi , így marad a heti 2 nap , amikor a mostani -féleségem mossa át a cuccait táskákat stb. Mindig úgy jön hozzánk, h a -féleségem már adja rá a váltó ruhát és teszi a mosógépbe ami rajta van mert büdös. ......Fizetem rendesen a gyerektartast, és egyszerűen elkeserít, h a gyerekem ebbe nő fel.
2020. márc. 1. 12:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves ez a gyerek*
2020. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
8 éves.
2020. márc. 1. 12:04
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
8 évesen azért fürödni már tud önállóan. Amúgy gyámhivatalnal tehetsz bejelentést
2020. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És még most is az exemnek áll följebb , h mit képzel a -féleségem???Hogy rá szól a gyerekre a fogmosasert,kezmosasert.Ha nem fejezzük be akkor nem engedi át hozzánk.De a -féleségem csak jót akar és, a lányomat próbálja arra szoktatni, hogy fontos a tisztálkodás!
2020. márc. 1. 12:07
 5/19 A kérdező kommentje:
A múltkor azt mondta a lányom, h minek kell fürdeni minden este anya sem szokott.A gyamugynel próbálkoztunk de semmi nem történt. Kb úgy néznek az emberre , hogy jól van még egy kötekedő ember....
2020. márc. 1. 12:08
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a volt védőnőt meg lehetne kérdezni, vagy a gyerek orvost, osztály főnökét hogy oda is koszosan jár e, stb.


Vagy, bezacskózod a ruháját, táskáját, és lerakod a gyamhivatal asztalára, hogy erről beszélsz.

2020. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet ez lesz! Mert már unom , h ez megy évek óta. Már zsaroltam több mindennel, de kinevet kb .Nem akarom , h mocsokba rétekbe nojjon fel a lányom.
2020. márc. 1. 12:25
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek óta ez megy, akkor vagy az óvoda vagy az iskola hivatalból jelzett volna már a gyámhivatal felé.
2020. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na pont ezért nem változik semmi! Mert kb így áll hozza mindenki , h biztos túl reagáljuk. Büdös a ruha rajta , meg koszos a füle, körme stb.Nem akarom meg varni amíg csúfolni fogjak.
2020. márc. 1. 12:51
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

9


Azért mertem írni amit, mert nálunk volt koszos,büdös,ápolatlan elhanyagolt gyerek, párszor szóltak a szülőknek aztán mikor nem változott semmi kiment hozzájuk a gyámhivatal és onnantól rendezett lett a gyerek is.Ez így megy.Ha sem az óvoda, sem az iskola nem jelzett, akkor vagy ti reagáltok valamit túl vagy ők mulasztanak.Fogadd meg valamelyik előző választ és csomagold össze azokat a büdös ruhákat, akkor kimennek és körbenéznek a házuk táján, de egy 8 éves gyereket a társai már rég gúnyolnának és piszkálnának ha valóban koszos és retkes volna és zavarná is a gyereket.

2020. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!