Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hany darabos puzzle-okat ra...

Hany darabos puzzle-okat ra ki a kisgyermeketek 4 évesen?

Figyelt kérdés
A kisfiam a 20ast kirakja kapasbol (5perc) a 60 darabos (kisebb tipusu) azt segitsegel, vagy egyedul hoszabb folyamat (kb 40 perc-1 ora), ha segitseg nelkul van. koszonom
2020. márc. 2. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az èn 4 ès fèl èvesem a 20 db körülieket kirakja 5-10 perc alatt, de a nagyobb vagy bonyolultabb kirakòkat nem tudja egyedül. Neki ehhez nincs kifejezetten èrzèke. Viszont a kicsi 3 èves lesz majd àprilisban, de màr 2 èvesen is nagyon ügyes volt. Nemrèg a 240 darabosat is kirakta, mondjuk az több, mint màsfèl òràs elfoglaltsàg volt neki, èn annyit segìtettem, hogy kivàlogattam a szèlèn lèvő darabokat. Aztàn kirakta. Ő nagyon szeret kirakòzni, neki különösen jò ràlàtàsa van, rànèz egy darabra ès egyből tudja, hovà kell tenni. Sokszor kiveszi a nővère kezèből a darabokat ès rögtön befordìtja a helyère! 😁😁 Ebben sem egyformàk a gyerekek, kàr őket hasonlìtani. Mindegyik ügyesebb valamiben! 😉
2020. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

30 darabosat 10 perc alatt kirakja.

40 darabosat 15 perc alatt kirakja.

50 darabosat 20 perc alatt kirakja.


Eddig a legnagyobb, amit egyedül rakott ki 500 darabos volt. Mentünk a játékboltban és egy Star Warsos puzzle nagyon megtetszett neki. Megnéztem, de semmilyen kor nem volt ráírva. Megkérdeztem egy eladót és ő mondta, hogy 3-12 éves korig ajánlják, mert hiába 500 darabos, akár még egyedül is kirakhatja pár óra-hét alatt. Ezután boci szemek néztek rám, úgyhogy megkapta, és végül 4 óra alatt kirakta.

2020. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
200 db-osakkal küzd a 4.5 évesem, ráfordított idő függvényében (este szokott csak puzzlezni egy kicsit) 2 nap kb. De nulla segítséggel.
2020. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
100 db-os neki a legtöbb, azt simán, de,ez szerintem függ a puzzle nehézségétől.
2020. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így olvasva a hozzászólásokat fel kell kötnöm a gatyát. A fiam 2,5 lesz áprilisban, de egy 20-30 darabos nem igazán kihívás már. Imádja a kirakót, képes ugyanazt a darabot is kirakni egymás után 4-5x is, főleg a kedvenc képeiből. Sokkal jobb szeme is van hozzá, mint nekem.
2020. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 évesem 100 darabost simán kirak, de nem nagyon szeret kirakózni. A nagyobbik 5 éves, ő is csak néha szokott, neki a 300 darabos sem okoz problémát. Sokkal gyorsabban kirakja mint én tudnám.
2020. márc. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jesszus😲😲😲


4 éves fiú. 30dbosat rak ki.

2020. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es! #1 vagyok! Nyugi, làtod az èn 4 ès fèl èvesem sem nagyon rak ki több darabosat. Őt nem nagyon èrdekli a kirakò. Màs jàtèkokat szeret! Biztosan a te kisfiad is! 😉
2020. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak annyira meglepodtem😅
2020. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!