Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek ajándékba egy 3...

Mit vennétek ajándékba egy 3 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Névnapi ajándék. Van nővére, akivel iszonyat sok játékkal rendelkeznek. Összeg lehet többféle: 5000 alatt, 5-10ezer között, 10ezer felett. Köszönöm.
2020. márc. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami kis legót, az unokahúgom legalábbis imádta ennyi idősen (is).
2020. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Játék baba, játék babakocsi, esetleg babakonyha. Valami hercegnős dolog, pl hercegnőjelmez. Gyurmakészlet, pepcoban van ilyen fogorvosos gyurmaszett, pizzasütős meg ha jól emlékszem fagyis vagy sütis. Játék pénztárgép.

Ilyeneknek szerintem minden kislány örülne. Ajándékba én fejlesztő típusú játékokat nem szoktam adni, de persze választhatsz olyat is.

2020. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyv, puzzle, baba, lego friends, kifestő ceruzával/filccel, gyurma készlet.
2020. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mesekönyv, baba, babaház (akár mini, polly pocket is jó lehet), kulacs, uzsis doboz, uzsis táska, hátizsák, ugrálókötél, görkorcsolya, aszfaltkréta... jó lenne kb tudni az érdeklődési kört, mert lehet, hogy egy távcsőnek vagy egy szimpla nagyítónak is örülne.
2020. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg játéka van, fogyóeszközökben gondolkodnék, festék, ceruza, gyurma, színes papírok ilyesmi. Én szívesen adok könyvet is. Ha hajlandóak a szülők ezzel foglalkozni, akkor diavetítő mesékkel.
2020. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!