Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire furcsa egy 5 éves...

Mennyire furcsa egy 5 éves kislánynak tűzoltó ruhát/szettet venni ajándékba?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm most lesz 5 éves és óriási gondban vagyok már ajándék terén (mint mindig) Az én lányom most volt 5, ő pizsit kapott tőlük. Nézelődtem most a neten és nincs igazán ötletem. Az apukája tűzoltó a kislánynak és odaáig meg vissza vannak egymásért, ezért is gondoltam, hogy mi lenne ha kapna egy kis tűzoltó szettet? Nagyon furcsa lánynak?

Az az igazság, hogy nem tudok mit kitalálni már. Ruhát nem veszek nekik, mert felesleges, a játékaikat meg már nem tudják hová tenni. (Van egy nővére is a kislánynak, már neki is megvettek annó mindent. Szóval már 'normális' áron semmit nem találok ami nincs nekik)

Ha van valami ajándék ötletetek akkor azt is szívesen fogadom!

Előre is köszönöm :)



2016. ápr. 11. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Valami élmény ajándék? Esetleg belépő az állatkertbe, vagy játszóházba? :)
2016. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem vennék neki ilyet az biztos. Élmény ajándék -jatszohaz, cirkusz, állatkert - kistaska, hajbavalok fürdőruha
2016. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

olyan picire van vágva a haja, mint egy fiúnak... még egy csat is kiesik belőle, úgyhogy ilyenek kihúzva.

fürdőrucija, meg minden fürdős, strandos cucca is van már száz.

a belépők tetszenének, csak ti nem éreztétek úgy sosem, hogy pl. odaadsz vmit egy gyereknek, az meg leteszi, mert abban a pillanatban úgysem tud vele semmit kezdeni és ez olyan rossz. (legalábbis nekem) mert oké, hogy befizettem az állatkertbe, ahová majd elmennek, de azt ő még úgyse tudja, hogy hűű, tőlük kaptam.

de ha nem lesz semmi jobb ötlet, akkor lehet, hogy szétnézek mozik vagy vmi hasonlók terén.

2016. ápr. 11. 10:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy rajong az apukájáért még nem biztos, hogy a foglalkozását is csodálja. De ha bejön neki a tűzoltós dolog, akkor nyugodtan.
2016. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Miért, az nem opció, hogy tudom is én állatkert az ajándék és még aznao/másnap elviszed?

Amúgy a te gyerekednek nem volt pizsamaja? Lehet ám olyan ajándékot adni, ami már van, de nem ugyanolyan

2016. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az élményről (pl állatkert) nem fogja tudni, hogy tőletek van, csak ha ti viszitek el. Ruhát én sem vennék neki.

Esetleg olyan amivel kézműveskedhet? Üvegfesték, színező stb, unokahugom 4 éves, ő imádja ezeket.

2016. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak azért nem vennék neki tűzoltó szettet, mert szereti az apukáját.

Festék, gyurma, szinező fogyóeszköz, mindig kell.

Mesekönyvből sosem elég.

2016. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, nem jutna eszembe tűzoltócuccot venni egy rokonlánynak, pláne, ha az apukája tűzoltó, mert arra gondolnék, hogy a szülei már úgyis vettek neki, ha szeretne.

De azért megemlíteném, hogy a férjem vett egy rendőr pólót a fiunknak, és a majdnem 5 éves nővére elirigyelte, és neki is kellett venni egyet, és azóta is boldogan hordja. :)

2016. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodt szívvel kérdezz rá szülőknél, hogy mivel szeretnek leginkább játszani / alkotni a gyerekek. Mindenből van többféle, játékból, hobbi cuccból, az utóbbi még fogyóeszköz is. :)
2016. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen esetben, ha nem lenne más ötlet, könyvet vennék. vagy színezőt filccel, ceruzával. esetleg gyurmát, aszfaltkrétát.
2016. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!