Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lett a gyerekednek...

Mikor lett a gyerekednek kedvenc játéka/alvókája?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesen

Tesója született és hozott neki egy játékot

2020. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hosan. Azota is tart nála... a nagytesotol kapta.
2020. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A nagynak fél évesen, a kicsinek nincs, ő 4 éves
2020. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagynak 2 evesen. Kicsinek most sincs
2020. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem születésekor kapott a lányom egy egér plüss ami kézbáb volt a bátyaitol .
2020. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan 4 hónapos korától. Addig textilpelust szorongatott, de nagy volt, féltem, hogy beletekeredik. A nagy tesó adott neki egy méhecskét. A csápjaival cirógatja magát. Sikerült még 3 ugyan olyan plüsst beszerezni. Nagyon hamar leamortizálja, a csápok leszakadtak, most csak az egyiken vannak de azokat már én horgoltam rá. Lassan megint kell csápot horgolnom egy másikra mert ennek a teste már két helyen van varrva, így lassan be kell fogni egy másikat.

Bocs ha hosszú, csak azért írtam le, mert nekünk elég sok gond van ezzel az alvós dologgal.

Mindenhová vinni kell, volt, hogy el hagytuk. Koszolódik, de nem engedi mosni mert szagolgatja. Hamar tönkremegy, javítani kell, és ha nem tömegcikk nagyon nehéz szerezni újat.

Viszont imádja, vele alszik, mesél neki, zümi megvigasztalja ha baja van.

Sok előnye és hátránya is van.

2020. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Mi is emiatt Ikeás mindig kapható plüsst választottunk..

Lehet tucat.. de imádja

Ha elhagyjuk beszerezhető

2020. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pár hónapos korától megvolt, de olyan másfél éves korától ragaszkodott nagyon ahhoz az egy bizonyos alvókához. Ő az oviba is mindig azt viszi, nem váltogatja sosem.
2020. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 éves korától, de akkor rögtön kettő is. A plédje, meg egy plüss süni. Alváshoz is kellenek neki, de mikor felkel, akkor is hozza ki a szobából őket. Altatás közben pedig mindig a sünit is betakarja a pléddel.
2020. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-4 hónaposan, még mindig azzal alszik :-) mindjárt 7 éves fiú (oviba már nem viszi, ciki)
2020. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!