Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan telik a napotok egy 3...

Hogyan telik a napotok egy 3 éves kiscsoportossal ha játszótérre sem ajánlatos menni?

Figyelt kérdés
Faluban lakunk így egyéb lehetőség nincs, még szerencse, hogy udvar van. Ötletekre lennék kíváncsi.

2020. márc. 16. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Udvaron focizunk, labdázunk, a kutyával játszunk, rávettem egy kis kertészkedésre, most ebédelt és lefektettem aludni. Megpróbálom az ovi időbeosztását tartani. Délután valami kreatívkodással próbálom majd lefoglalni, vagy megnézünk egy mesét. Holnap érkezik elvileg a triciklije, remélem tetszeni fog neki. Apukám beállított pár kiló liszttel és cukorral....... Majd közösen sütögetünk sütit, mini kenyereket, szeret segíteni egyenlőre..
2020. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az udvarban lehet, azt csinál, amit akar, meg amit megengedsz neki.
2020. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Mi ma ébredés után meséztünk,reggeli,aztán felöltöztünk,udvarra kimentünk kertészkedni ,az epret rendezgettük,majd hinta-bicikli-foci,kutyaetetés,ebéd.

Már alszik.

Holnap szintén mese nézést tervezek ébredés után,aztán rendrakás reggeli,sütni akarok valami kis sütit,ebben ő is tud segíteni. Majd udvarra kimegyünk kicsit szintén. Folytatjuk a tavaszi kertrendezést. Mivel mindenféle eszköze van így bármibe be tudom vonni.

Amiket kint tudunk csinálni még majd: kocsi takarítás,aszfaltkréta,tégla kalapácsolás(felújítás alatt vagyunk így az ép téglákat tisztítjuk),kutya tréning.

Elsétálunk a fő útig buszokat nézni,vagy csak biciklivel körbe megyünk az utcán.

Idebent majd minden nap igyekszem mást játszani vele,szerencsére a sok játék miatt karácsony után eldobozoltam pár alig érdekelt játékot úgyhogy van miből elővenni ha unatkozik.

2020. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

- Elővettem a festékeket, gyurmákat.

- Szereztünk traktor gumit, vettünk homokot, geo fóliát és 5000,-ből csináltunk egy homokozót.

- Futóbicikli az udvaron.

- Aszfalt kréta

- Fogócskázás

- Sütögetés. Kuglófot, sütiket csinálunk közösen

- Elfekvőben ha van valahol buborékfújó, az lesz a következő.


Amúgy én innen lesek ötleteket, nagyon szuperek vannak:


[link]

2020. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Délelőtt főztem, mostam. Délután lementünk a parkba sétálni.
2020. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7:00 Ébredés

7:15 Reggeli

7:45 – 10:00 Önálló játék

10:00 – 10:30 Tízórai

10:30 – 11:30 Séta, közös vagy önálló játék

11:30 – 12:00 Ebéd

12:00 – 14:00 Délutáni alvás

14:00 – 15:00 Közös játék

15:00 – 15:30 Uzsonna

15:30 – 19:30 Séta, levegőzés, közös játék, apával való játék, vacsora, esti mese olvasás, elalvás előtti lecsendesedés

19:30 Fürdetés (illetve esti rituálé)

20:00 Lefektetés

2020. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!