Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon egy kisgyerek fürdőga...

Strandon egy kisgyerek fürdőgatyáján a madzagot csomóra, vagy masnira ajánlatos megkötni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy nem esik le róla a gatya.
2015. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn masnira kötöm, hogy ő is le tudja venni, ha pl. pisilnie kell.
2015. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
masnira kötjük mi is
2015. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy gyerek vagy felnttnél van-e, nekem mindig gondom volt az ilyen madzagos gatyókkal.

Ha feszesre húzom akkor nem tudom letolni wc alkalmával, ha viszont lazára akkor semmit sem ér. Ha meg masnira, azzal annyit kell vacakolni, az csak külön macera, különben is kioldódik. Ha meg rendesen megkötöm figyelmesen sok macerával, akkor legközelebb megint szenvedni kell vele, szóval ez így semmiképp nem jó.


Mondhatnám akkor nincs igazi jó megoldás?

Dehogynem! Vettem széles gumit, amit be lehet húzni a madzag helyére. Ahol a madzag hozzá van kicsit varrva a nacihoz, ott megkeresem és azt a rövid részt kibontom, hogy végig kihúzhassam majd a madzagot, de előtte össze varrom a behúzandó gumi végével a kihúzni kívánt madzagot. Aztán ahogy ki jön a régi, be is húzza az újat ami már gumis. Azt meg kicsit hosszabbra kell hagyni, be ne csússzon és miután összevarrjuk a végét, már le lehet vágni a fölösleget. Nekem nagyon bevélt és kényelmes lesz az addig csúszkáló és nehezen levehető gatyó.

2015. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!