Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok mesét tölteni az...

Szoktatok mesét tölteni az internetről? Nemrég akadtam rá egy nagyon jó oldalra, és engem teljesen elvarázsolt! Nagyon megszerettem, ajánlom mindenkinek:

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 26. 16:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem az enyém, nem azért reklámozom, csak ezen csupa olyan dolog van, amivel kiváltható a sok idióta mai divatmese!


3 gyerekem van, és ha ilyen rossz az idő, engedem őket TV-zni, de nagyon nem szeretem a TV csatornák kínálatát (a Minimax is gáz szerintem). Ezért nagyon megörültem, mikor egy fórumon ajánlották, gondoltam, továbbadom nektek! :-)


Zenék, meséskönyvek, barkácskönyvek is vannak rajta.

2010. júl. 26. 16:04
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszi,hogy megosztottad velünk, aranyos vagy. Én is nemrég fedeztem fel,hogy az m1 honlapján lehet nézni a régi meséket,Vizipók,Mekk Elek,Kukori és Kotkoda meg hasonlókat.Jó volt ezeket megnézni, újra gyereknek éreztem magam. Egyúttal elgondolkodtató vajon miért nem tudnak ma ilyen aranyos meséket csinálni.
2010. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Köszi az ajánlást!


Csak tudod óvatosan az ilyen ajánlgatásokkal, mert így a jogvédők is pillanatok alatt rátalálnak az oldalra, és bezáratják.

Tudod, sajnos nagyon sok letöltős oldal jutott már így szomorú sorsa...

2010. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ajánlok én is neked egyet:


[link]


Ezen is régi jó kis mesék vannak. Egyébként köszönöm a linket!

2010. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt az oldalt, nagyon szuper! Csak jelszót kell kérni tőlük, és teljesen ingyen lehet letölteni egy csomó mesét! Olyanokat, amiket nem lehet máshol megtalálni.

Ezt onnan tudom, hogy mi a férjemmel nagy letöltők vagyunk :-), de olyan meséket, mint pl. Hétpettyes lovag, Barackvirág, Skatulyácska királykisasszony, stb. csak itt találtam meg. Nagyon boldog voltam, hogy az én gyerekkori kedvenceimet is megmutathatom a lányomnak!


És egyáltalán nem igaz, hogy a mai gyerekek nem vevők a régi mesékre, mesejátékokra! Az enyém elbűvölve nézte, pedig már 7 éves.

2010. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oh, azt nem szeretném, ha bezárnák, ebbe nem gondoltam bele! :-( Remélem, nem lesz baj belőle!!
2010. júl. 26. 16:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, a torrentoldalakra vadásznak inkább, ez meg nem az.

Meg a fent lévő anyagok nem jogdíjas cuccok, mert ahogy látom, leginkább TV-s felvételek. Az meg más megítélés alá esik, nem olyan, mint amikor egy gyári DVD-t raknak fel.

De nem vagyok azért nagyon jártas ezekben a dolgokban.

2010. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi letöltöttünk régi meséket, Mazsola és Tádé, Kockásfülü nyúl, Füles mackó, Süsü, stb, imádja!

Köszi a linket!

2010. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, e tényleg szuper! :-)
2010. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
köszönet
2010. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!