Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a Tomas Bajtek babakocsiról, illetve szerintetek látatlanban meg merjem rendelni az internetről?

Figyelt kérdés

Azért fordulok hozzátok,mert nagyon tetszik ez a babakocsi és már egy pár hónapja kinéztem,viszont csak internetről lehet megrendelni,mert a bababoltok nem forgalmazzák,így nem tudook sehova elmenni megnézni :(

Szerintetek meg merjem rendelni látatlanban?Vagy van valakinek erről a kocsiról személyes tapasztalata és megosztaná velem?

Előre is köszönöm a segítségeteket :)


Gitta


ui:Ha esetleg vsn valakinek eladó használtan és Pesten vagy Pest környékén lakik azt is megfontolnám :)


2011. okt. 26. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló volt. Tako babakocsi. Az egyetlen, amit így utólag sajnáltam benne, hogy nem bolygókerekes volt. De! Ezen kívül a világ legkényelmesebb kocsija! Téli baba lévén soha egy tüsszentést nem hallottunk, ellenben a "márkás" kocsikat tologató anyukák gyerekei pár hetesen tök taknyosak voltak. Ez nagyon vastag huzatú kocsi, a huzatot nem szívja ki a nap, gépben mosható is. Vízszintesre fektethető, pici babáknak puha falú mózest lehet beletenni. Terepen is megállja a helyét, a gyerek nem kap agyrázkódást mire elérsz A-ból B-be. Mi nagyon sokat használtuk és imádtuk. A boltokban is elfértünk vele, és egy teljes DM-es bevásárlás befért az aljába. Na ezt pl megnézném egy Quinny-vel hogy csinálná meg bárki is. :)

Az meg, hogy nehéznek mondják? Ebben legalább van anyag, nem törik szét.

Ezen kívül volt még plussz sportkocsink: Graco, Pierre Cardin. De mindig visszaültettem a gyereket a Tako-ba mert a másik két kocsitól ideggörcsöt kaptam. A Graconak nem egyszer elhagytuk a kerekét. A Pierre Cardin meg a legapróbb úthibán is elakadt.


Szerintem ez is jó kis masszív kocsi és kiválóan fordul, Brendonban épp a napokban néztem meg: [link]

2011. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok akinek a kérdését belinkelték neked :)

Nekem még mindig nagyon tetszik ez a kocsi illetve a Raf Pol Twist(38.900-ért láttam 2 év garanciával)

Egyébként én felvettem a Bajtek hirdetőjével a kapcsolatot és Nyíregyházán meg lehet nézni a kocsikat.A jofogas.hu-n kerestem rá.

Egyébként olvasgattam fórumokon és többnyire jókat írnak róla,csak ami "hibája" hogy nehéz de ha nem kell emelgetned akkor szerintem ez mindegy.

Boldog babavárást!

2011. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Válasz Mindenkinek :D


Köszönöm szépen a válaszokat :)

Igen,a régebbi linkeket már olvastam én is,de gondoltam hátha meg tudok még valamit...

Én is irtam a Sidra Kids-nek,mert én ott néztem ki ezt a kocsit és írták,hogy nem forgalmazza ezt a fajtát semelyik bababolt :( De van egy olyan lehetőség,hogy 8 napos vissza vásárlási garancia,csak a postát kell fizetni...

Nagyon sok helyen megfordultunk már,de mindíg ugyanennél lyukadunk ki,még úgyis,hogy ezt nem láttuk élőben,mert nem tudom elképzelni,hogy ez a kocsi szar,ez az igazság...

Mint ahogy ugye kiderült,hogy a Tako is bevált :)))

aA Brendonban mi is nézelődtünk és néztem ezeket a Touragokat,amelyik árban megfelelne,annak nem tetszik a váza,mert olyan gyengének tűnik :(

De akkor,utolsó Kismama :)) te sem mondtál le a Bajtekről még?Ha megveszed akkor írj légyszi :D Nagyon kíváncsi vagyok :) Amúgy én is néztem ezeket a kocsikat de a Bajtek tetszik a legjobban,ha megveszem,akkor írok neked és eljöhetsz megnézni :D

Mert sajna nyíregyháza nekem nem érné meg..:(


Szép napot mindenkinek!Ja és aki szintén babát vár,annak boldog babavárást :D Nekem megvan :)


Gitta

2011. okt. 26. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!