Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem mondja, hogy anya?

Nem mondja, hogy anya?

Figyelt kérdés

1.5 éves a kislányom, mostanában kezdett több szót mondani. Amiket most tud:

Apa, baba, mama, papa, légyszi,labda, lámpa, pápá, biztos, kiscica, nem, igen, miért, kérem, tessék, köszi, hol van, ott volt, puszi, cipő, ruha, éhes, szomjas, hápi, kutya, és el számol 5ig. Hiába próbálom rá venni, hogy mondja hogy anya egyszerűen nem. Vagy azt válaszolja rá hogy nem, vagy legyszi ne. Nem hiszem hogy gond lenne vele, mert más dolgokat már mond. Bár nem tudom, hogy egy 1.5 éves gyereknek mennyit kellene. Volt másnál is? Azt nem mondanám, hogy nem szeret mert mindig bújik és ölelgeti, simogat, puszit ad kérés nélkül. De azt, hogy anya a világért nem akarja kimondani. El vagyok keseredve azért egy kicsit, hogy hamarabb tanult meg számolni mint mondani, hogy anya. Másnak is csinálta ezt a gyereke?


2020. ápr. 12. 15:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, nem számol, csak sororlja.
2020. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Egész biztos vagyok benne,hogy számol ugyan is ha kérek tőle 2db kockát akkor 2öt ad. Ha 3mat akkor 3mat ad. Ha mondom neki hogy vegyen el eggyet elveszi, és utána ha kérdezem, hogy hány kocka van itt azt mondja kettő.
2020. ápr. 12. 15:35
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én még emlékszem, amikor anyukám tök lekonyulva mondogatta öcsémnek, hogy ha már tudod mondani, hogy Apu, akkor miért nem mondod, hogy Anyu?!?!?!? Az meg csakazértse... :D

Nyugi, majd mondja.

2020. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De igazából, nem a számolás volt a kérdés lényege :)
2020. ápr. 12. 15:35
 5/29 anonim ***** válasza:
63%
Mit erőlteted?! Istenem! Neked baromian alacsony az önértékelésed! Biztos vagyok benne, hogy nemcsak ebben! Örülj, hogy van egy egészséges gyereked! Komolyan ennyire csüggsz a szeretetén, hogy a nagyközönségnek kiírt kérdésbe torkollik, hogy másfél évesen nem szólít meg téged?!
2020. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az önértékelésem tökéletesen van, a kérdés az még továbbra is, hogy csinálta e másnak is ezt a gyereke :)
2020. ápr. 12. 15:41
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Másfél évesen melyik gyerek mond ennyi szót és melyik számol el ötig? Kicsit hihetetlen, amit írsz.
2020. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Ez szerintem is valótlan. Kizárt másfél évesen, hogy számol.

Amúgy meg nem gond ha nem mondja. Miért is mondaná meg gondolom mindig vele vagy. Enyém se mondta, hogy anya sokáig. KB 20 hónapos korától meg éjjel nappal anya anya anya 😂

2020. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha rendben lenne az önértékelésed, akkor nem foglalkoznál azzal, hogy melyik szót nem mondja a gyereked!
2020. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
De írni ne te tanítsd! 2öt, 3mat, eggyet...
2020. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!