Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan kisgyerek, aki baba...

Van olyan kisgyerek, aki baba korában ekcémás volt, de az anyuka sajnos nem tudta szoptatni?

Figyelt kérdés
Megmaradt az ekcéma? Kiderült, hogy mitől jött elő? És milyen tápszert adtatok?
2010. júl. 27. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! én szoptattam a gyerekeimet, mégis ekcémásak. Kérj beutalót az allergológiára, és kis vérvétel után megmondják, hogy mi okozza. Én egyik gyerekemnél se tudtam rájönni az okára. A lányomnál,mint kiderült földimogyoró, és kis tejallergia. igaz akkor még se földimogyorót nem evett, se tejet nem ivott, viszont evett túrórudit.. abban meg van minden. A fiamnál meg krumpli, sárgarépa, de azt mondták főve ezeket is eheti, viszont neki is a tej, és az olajos magvak, nomeg alma. Szóval vele egy hónapig tejmentes és magvaktól mentes diétán kell lenni, és akkor kiderül, hogy elég-e vagy valami más miatt is még diétázni kell. Elvileg kinőhetik, de a lányom a földimogyorót biztos nem fogja, mert nem szokták.. Azért reménykedek.
2010. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!