Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis, hogy 2,5 eves...

Normalis, hogy 2,5 eves kisfiamat nem erdekli?

Figyelt kérdés
Van neki motorja ,futobicikli ,roller, de egyikkel sem megy .Tud veluk menni de kb 1 perc es annyi ! A harom kozul taln a roller az amivel tobb ideig ,jobban szereti,de azt is max 5 percig hasznalja .a fotubiciklin latom hogy az egyensulyozas nem az igazi,lehet ezert sem szereti....viszont a masik kettovel nincs gond. Minden massal eljatszik de ezzekel abszolut nem.Mi lehet az oka? Hogyan tudnam ra venni ,hogy jobban erdeklodjon irantuk,vagy ne eroltessem?Csak olyan rossz latni ,mikot jatdzoteren voltunk es vele egykoruak ezekkel mentek ..

#kismotor #5 eves
2020. ápr. 30. 11:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell a saját gyerekedet maséval hasonlitgatni?

Sosem értettem.


Ha 15 év múlva minden gyerek informatikus lesz, a tiéd hangszeren szeret játszani ,akkor mi lesz?


Miért is kéne erőltetni neki?

Ő homokoznibszeret nem pedig rollerezni.

Lehet két hónap múlvaajd azt akar.

2020. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
5 éves fiamat se érdekelte egyik sem. Most tanul biciklizni, ez érdekli.
2020. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
En meg azt nem ertem ,ha az ember fel tesz egy atlagos,normalis kerdest,akkot miert nem lehet notmalisan ,kioktatas nelkul valaszolni! Nem hasonlitgatom,soha nem teszem! Egyszeruen csak erdekelt utalhat e valamire...Es egyebkent meg szerintem minden anyanal elofordult mar hogy “hasonlitgatta” a gyeteket ,hisz minden anya aggodik! Aki nem az hazudik!
2020. ápr. 30. 11:29
 4/26 A kérdező kommentje:

#2

Koszonom az ertelmes valaszodat !

2020. ápr. 30. 11:32
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

"Csak olyan rossz latni ,mikot jatdzoteren voltunk es vele egykoruak ezekkel mentek .."


Itt hasonlítgatod basszus.

Igaza van az elsőnek egyébként.

Ha nem szereti, nem szereti, szeret helyette mást. Te se örülnél ha ráderőltetnének valamit nem?

2020. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5

Latom te is meg ragadtad a lenyeget! Az hogy rossz erzessel tolt el valami ,mert anya vagyok az miert baj? Neked van gyereked? Ha igen,akkor soha nem ereztel igy???? Okoskodo anya mindig tobb van mint segito!

2020. ápr. 30. 11:52
 7/26 A kérdező kommentje:
ja es nem irtam hogy eroltetni szeretnem te nagyon okos!
2020. ápr. 30. 11:53
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Valóban érdekes stílusban tetted fel ezt a kérdést, bár látom te nem érzékeled.

Azért nem játszik vele, mert ő is ember és az embereknek különböző érdeklődési körük van.

2020. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi ezen az erdekes...de akkor le is torlom ...mert csak kioktatast latok,mint mindig mindenhol
2020. ápr. 30. 12:02
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Igen, normális.

Nem az aggódás érződik a kérdésből, hanem a játszótéri összehasonlitgatás.

Pl. a lányom két évig rettegett a csúszdától, ott sejtettem, hogy valami idegrendszeri oka van, hogy nem meri.

A ti esetetekben nem gondolom ezt, nem szereti, nem szórakoztatja, ennyi.

Bár ha hintázni se szeret, meg semmilyen forgó dolgot, akkor lehet köze az egyensúly érzékeléshez is.

2020. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!