Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekkel hogy érdemes...

3 éves gyerekkel hogy érdemes utazni éjjel?

Figyelt kérdés
7-8 órás útról van szó, és inkább éjjel mennénk, de nem tudom aludni fog ha felébresztem, vagy nem. A gyerekülésbe kössem be vagy fektessem le a hátsó ülésre úgy mint minket kiskorunkban? Ki hogy csinálja? Nekünk nem dönthető a gyerekülés...
2010. júl. 29. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ugye nem mondtad komolyan ezt a fektetéses dolgot? Nem félnél kockáztatni a gyereked életét?

Persze, amikor mi gyerekek voltunk, azért nem raktak minket ülésbe, mert akkor még nem léteztek. De biztos, ha lett vona rá lehetőség, a mi szüleink is védtek óvtak volna. Ráadásul 20-30 évvel ezelőtt mennyivel kevesebb autó volt, és ezáltal kevesebb idióta is az utakon...

Szóval, most már adott a lehetőség, hogy minél biztonságosabban utazzanak a gyerekek, akkor ezt szerintem mindenképpen ki kell használni!


Vegyél egy nyakpárnát (olyan C alakú, felfújhatós vagy kitömött kis párnácska), ez megtámasztja a kicsi nyakát, és tud majd aludni. Már persze ha az izgalomtól nem lesz besózva! :)


Mi hosszabb (kb. 3 órás) utakra szoktunk vinni hordozható DVD lejátszót, megnéz 1-2 mesét, alszik is egy kicsit, így egész jól átvészeli.

7-8 órás útnál gondolom mindenképpen megálltok néhányszor. Emiatt kicsit rossz az éjszakai utazás, mert akkor nem lehet igazán sétálgatni, nézelődni a pihenők alkalmával.

2010. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ekkora gyerekkel nem utaznék éjjel.
2010. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!