Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereketek miket csinál?

3 éves gyereketek miket csinál?

Figyelt kérdés
Mivel játszik? Mennyire tud beszélni? Szobatiszta már?
2020. máj. 11. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Pont most 3 éves, egész nap az autóival játszik, szerepjátékozik velük. A másik kedvenc játéka hogy ő már nagy és hős és mindenben segít és tényleg pakol, ruhákat leszedi elpakolja, porszívózik, locsol, megfésül, stb. 2 évesen már folyékonyan beszélt, mostanra egy mondat kb 2 percig tart csak mondja és mondja...szoba és ágytiszta több mint fél éve. De tudom szerencsém van vele.
2020. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Még jó hogy tud beszélni ennyi idősen!
2020. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 az enyém nem tud beszélni és egészséges, ilyen is van. A kérdésre várok választ. Köszi!
2020. máj. 11. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Vidd orvoshoz,mert ez nem normális.Az enyém másfél évesen beszélt!3 èvesen lett szobatiszta!
2020. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Most volt 3. Mar kb 1.5 eves kora ota beszel. Mostmar tokeletesen, nagyon nagy szokincse van. Nem szamoltam, nem is tudnam, de vagy 200 dalt tud ( kezdetektol ringatora jarunk) Fo kedvenc a vonat minden mennyisegben. Favonat, duplo. Autozik is neha, se foleg vonat. Ezenkivul sokat lapozgatjaba konyveit, udvaron jatszik, futobicaj, motor. Van vizfesteke, annyira nem vagyok kreativ anyuka, de igyekszem azert ilyen kezmuves dolgokat is neha csinalni. Labdazni is szeret, normal idoszakban sokat megyunk jatszora. December ota szobatiszta. ( 2 ev 8 hosan ) van kiskonyhaja, homokozo... hat nem tudom, mindenfelevel eljatszik. Csigat gyujt🤣 segit a kertben locsolni, fuvet nyirni. Stb.
2020. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

babázik, orvosozik, mesét néz, kirakózik, színez, táncol, homokozik... egy panel másodikon ennyi :( (homokozó az erkélyen van)


nagyon szépen beszél, szebben, mint a 6 éves unokatestvére. szeptemberben lesz 4, én még 3 évesnek sorolom :D

szobatiszta már, lassan egy éve nappalra, és talán fél éve éjjelre is

2020. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
En sem beszeltem 3 evesen,csak oviban kezdtem, es megis angol-nemet nyelvi diplomam van...plusz szlovakul beszelek folyekonyan ;) Mindenki mas. Nem kell a "vidd-orvoshoz-te-hanyag-szulo-beteg-a-gyerek" duma...
2020. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3 éves lány: 1 éve folyékonyan beszél, a nappali szobatisztaság még nem tökéletes, de szépen alakul, az éjjeli még a kanyarban sincs.

Imád kirakózni (100db-os simán megy), rajzolni (most kezd felismerhető alakokat készíteni), ügyesen vág, ragaszt. Jól szerepjátékozik, szeret dominózni, társasozni. Rengeteg mesekönyve van, önállóan is szívesen lapozgatja azokat és sokat olvasunk is neki. A házimunka nem különösebben érdekli, de a kertben szívesen segít locsolni, gyomlálni, ültetni. Imádja a trambulint, a futó biciklit, a rollert. Pótkerekes bicajt ügyesen tekeri. Nagyon szeret az 5,5 éves nővérével játszani.


Egyáltalán nem érdekli a lego, az építőjátékok, a kiskonyha (1,5 év alatt 3x10 percet, ha játszott vele:()

2020. máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen szólalt meg a lányom :)
2020. máj. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Augusztusban lesz 3 éves a lányom.

Folyékonyan és tisztán beszél, nappalra szobatiszta egy hónapja.

Nála most a szerepjáték a menő, babázik, plusseit eteti-setaltatja meg ilyenek. Egyszóval hétköznapi életből vett kis jeleneteket ragad ki és játssza el.

Másik sláger a főzés a kiskpnyhabsn és a honokozoban.

2020. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!