Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem beütötte a fejét a...

Gyermekem beütötte a fejét a csempe padlóba, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Csőtörés volt nálunk a fürdőszobában, futottunk, lekapcsolni a vizet, kendővel törölgetni, stb. 6 éves kisfiam felkelt, beszaladt és a vizes csempén megcsúszva hátraesett és megütötte a fejét.

Nagyon sírt 1-2 percig, majd abbahagyta, kérdeztem, nincs hányingere, kérdésekre jól felel, már alszik. Puklit nem találtunk. Nagyon parázok. Ukrajnában élünk, ügyelet 60 kilométerre van, kórház tele koronással.

Ugye nem lesz baja?



2020. máj. 15. 01:17
 1/6 anonim válasza:
92%

Nyugodj meg!🙂

Szerintem semmi baj nem lesz.

A gyerekek folyton esnek.

Hagyd pihenni most majd holnap ha még mindig aggódsz telefonálj be az ügyeletre ,mondd el mi történt.

Megfognak nyugtatni.

2020. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mindenesetre fent vagyok és figyelem.
2020. máj. 15. 02:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Belső vérzés lehet. Ajánlatos lenne bevinni a kórházba. Mire észre vennék valamit akár még is halhat
2020. máj. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

aluszékonyság, hányás, furcsa megváltozott sírás, eszméletvesztés

ha tapintásra "sercegés" vagy elmozdulás érződik a koponyacsontokon

hogy van azóta?

2020. máj. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és persze ha mondja hogy nagyon fáj, vagy szédül
2020. máj. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki azt mondja.
2020. máj. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!