Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap Domestossal takarította...

Tegnap Domestossal takarítottam a fürdőszobánkat (csempe mosás). Sajnos nincs rajta ablak, de az ajtó végig nyitva volt (kivéve mikor az ajtó mögött mostam a csempét). Lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Utánna persze kimentem az udvarra friss levegőt szívni és "kitisztítani" a fejem. Igazán, nem éreztem magam rosszul, nem szédültem és nem fájt semmim. De megfogadtam, hogy legközelebb már nem én csinálom. Ennyitől ugye nem lesz baj?

20+5 hetes kismama.


2010. szept. 24. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

jót biztosan nem tesz de bajod nem lesz szerintem...Nincs ventillátorotok? azt beteheted az ajtóba és keveri a levegőt...


elég ha veszel finom sót és abba mártogatod a szivacsot aztán sima vizzel leöblited.

vagy veszel drogériában bio v. természetes anyagból készült felülettisztitó anyagot és azzal dolgozol.

2010. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is takarítottam anno mindenféle takarítószerrel ablaktalan fürdőszobát.nem lett bajunk.és muszáj volt megcsinálni,mert más nem csinálta meg helyettem.9 hónapig meg nem lehetett retkes a fürdő,meg a lakás.
2010. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Utolsó! Én is így voltam vele!!! :)

2010. szept. 24. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vettem olyan maszkot az Obiban, amit a festők használnak, párszáz forint 5-6 darab. Azért is, mert a terhesség elején takarítás közben rosszul lettem a domestostol és társaitól.
2010. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma én is azzal fogom takarítani a fürdőszobát! Az a lényeg, hogy ne keverd savval (vízkőoldó) - mert az már tényleg durva lenne! :)
2010. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Épp ma délelőtt domestosoztam át az egész fürdit+vécét, és ezt hetente megcsinálom. Első terhesség alatt is csináltam, meg most is.

Sajna nem takarítja ki magát a lakás.

36 heteske.

2010. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mostmár akkor nem idegeskedem. Mindenkinek csodálatos babavárást és könnyű szülést!
2010. szept. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!