Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen allergiára utalhat (ha...

Milyen allergiára utalhat (ha utalhat egyáltalán), ha egyetlen egy helyen a testén van egy vörös, érdes folt?

Figyelt kérdés

2 éves, kentem neki doki által irt zsíros krémmel két hétig, és gyógyszertári fürdetőt használtunk. Egyszerre fogyott el. És ahogy este johnsonssal fürdött,másnapra visszajött neki. nem tudom,összefügg e, vissza viszem dokihoz. Csak érdeklődök hátha valaki találkozott már ilyesmivel!

Illetve a fenekénél, majdnem ahol össze ér, mindig viszket neki. Ott semmi nem látszódik,csak ha vakarja. Létezhet,hogy a pelenka anyaga piszkálja? Bár 3-4 féle is szokott lenni rajta,mindnél ez van.


2010. júl. 30. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a Gabi fürdetőről kellett leállnunk, mert ekcémás kiütései voltak. Nem bizonyított, hogy a Gabi volt a baj, de tény, hogy váltottunk, semmiben sem használok Gabit, akkor elmúlt az a kiütés. Dokink és védőnőnk azt mondta, hogy a Gabi kiválthat allergiás reakciót és nem azonnal, hónapok kellenek neki. Mi is hónapokig használtuk. Mondom.. nem biztos, hogy az okozta, de úgy vagyok vele, hogy ez az egyik gyanúsított, így kivontam végleg a forgalomból. Egyébként úgy hallottam, hogy a Johnsons is okozhat allergiát. Ha úgy látod, hogy mikor visszatértek hozzá újra kijön a kiütés, akkor nálatok lehet ez a tettes. Érdemes lenne végleg váltani. Mi a Babét használjuk, ami drága, de imádom. Popsikrémen kívük nekünk minden Babés.

Ja egyébként a fiam kiütése is piros, érdes volt, de neki több helyen volt.

2010. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Kicsit megnyugtattál! Annyira rettegek a pikkelysömörtől,és társaitól! :(
2010. júl. 30. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég nagy valószínűséggel ekcéma lesz .a Johnsonos dolgok okozhatnak allergiás reakciót.

A fenekénél lehet hogy csak ki van száradva a bőre írass fel gyógyszertári testápolót azok nagyon jók szoktak lenni

2010. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már írattam,nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
2010. júl. 31. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!