Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szőnyegből hogy tudom kiszedni...

Szőnyegből hogy tudom kiszedni a pisit? A baleset után próbáltam felitatni, de nem sikerült, ott maradt egy nagy folt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nedvesitsd be HIDEG vizzel, utána papirtörlövel itasd fel. majd addig ismételd, amit eltünik a folt. Dörzsölni nem szabad, és csak kivülröl befelé szabad törölgetni, sosem kifelé, mert úgy széle lesz.
2011. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha már megszáradt,akkor is jó ez a hidegvizes módszer?
2011. jún. 3. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de elöször kicsit fel kell áznia, és mindig csak felitatni a vizet. Lehet, hogy többször meg kell ismételni, de hatásos. HA netán szaga is lenne, akkor a végén ecetes vizzel töröld át a szönyeget (1 liter vizbe 1 evökanál ecetsav), az elveszi a szagot.
2011. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a wanish minden foltot kiszed
2011. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ma 21:10-es: meg a szönyeg szinét is...
2011. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 4. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nem szedte ki a szőnyeg színét:)
2011. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szönyeg anyagától, összetételétöl meg a szinétöl függ, hogy kiszedi vagy sem. Nekem tönkretette már egy szönyegemet, meg egy fotel kárpitját - többé nem kisérletezek vele.
2011. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!