Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek interjuhoz keresek...

Kisgyerek interjuhoz keresek kérdéseket, 6 éves.amolyan aranyköpések kapcsàn.ötletek?

Figyelt kérdés

Làttam neten amikor a kicsiknek tesznek fel kérdédeket pl szerinte mi a szeretet, vagy a baràtság, vagy szerelem, vagy mi a szülö dolga, és mi a nagyszülö dolga szerinted, szerinted mit jelent az a szo, hogy adófizetés,(vagy màs, szàmàra kicsit idegen szavak vagy szakmàk), mire valo a munkabér, vagy önismereti, pl kedvenc jàtékod, baràtod, mit érzel az erösségeidnek vagy gyengeségeidnek, mitöl vagy vidám mi a vicces ami eszedbe jut, vagy épp szomoru, stb

Bemelegítö, jelentéktelenebb kérdésekkel kezdve az egészet.


Sajnos nem talàlom az ilyen magàn interjukat(nem show müsorokbol akarom összeszedni), amit làttam, ahol több kérdès van egyszerre


De pl egy nagyszülös

[link]



#interjú #kérdès ötletek
2020. jún. 7. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon a Hamala csinálta ezt.
2020. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hamalàt a youtube-n lattam egyetlen egyerlen kérdést intéz csak több gyerekhez.

Annyira nem akarom magam beleàsni hogy megnézzek igy 50 videojàt.


Olyan lenne jo ahol forditva van egy gyerekhez van több kérdés nem pedog több gyerekhez egy.

2020. jún. 7. 09:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoval olyan videokat keres ahol 1 gyerek van csak több kérdèst intézve hozzà.
2020. jún. 7. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hamala részenként egy kérdéskörben kérdez, de több kérdést tesz fel, több gyereknek. Nincs 50 videójuk, de ha nem nézed, ne nézd, én mást nem tudok. Majd hátha jön valaki, aki igen.
2020. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Lola megmondja" youtube csati. Egy autista kislányt rendre interjúvolják benne a szülei, persze nem csak erről szól. Pláne érdekes egy autista gyermek látásmódja. Ovisan kezdték a csatornát, mára már asszem sulis lány. Két éve szünetel.


Például van videója a következőkről:


Miért jó a tablet?

Mi az autizmus?

Mi a baj a világgal?

A világvége ellenszere.

Miért jó olvasni / rajzolni?

Autizmus és a humorérzék.

Miért nem szabad másokat bántani?

Előítéletek.



https://www.youtube.com/channel/UC9DTIW5Rn8Q_1oPi4ORqhog

2020. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jún. 8. 07:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!