Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A TESCO-ban kapható fa vonatsi...

A TESCO-ban kapható fa vonatsin pálya összeépithető az IKEÁ-ban kaphatóval? Kompatibilisek egymással?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. nekem nincs ilyen, de több anyuka mondta már.
2010. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annyi a különbseg, hogy az ikeasnak müanyagok a pöckei a tescosnak meg fa, a tescosbol vannak nagyon vacak dobozosak, ugyhogy erdemes jol megnezni milyet veszel.

Amugy ezek a favonatok kivetel nelkül összeepithetök, nekünk 5 fele van (eichorn, ikea, tesco, egy nonem, es egy farm keszlet-ennek nem emlekszem a markajara) es mindegyik passzol, persze mas fabol van meg mas szinüek, de a merete jo.

2010. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uccso vagyok, na megvan brio a negyedik es a farmos volt a nonem asszem.

Szoval az eichorn, brio, ikea, tescos az mind kompatibilis, de ugy tudom a thomasos sin is passzol hozzajuk, plusz van nekünk egy markatlan valami ami szinten jo. szerintem ezek egy meretben keszülnek hellyel-közzel szabvanyos meretben.

2010. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ilyeneket szeretnék venni a fiam szülinapjára. Szép napot
2010. aug. 1. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
menny el is nézd meg az kevesebb idő míg mire válaszolnak
2010. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!