Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak jó ajándék...

2 éves kisfiúnak jó ajándék szerintetek autó pálya mintás szőnyeg? Ti mit vesztek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Én is veszek majd a fiamnak,ha picit nagyobb lesz.De ez a korcsoport bárminek tud örülni.Építő kocka,kisautó,labda,kifestő.....
2010. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kifestő sztem nem jó. Legalábbis nekem még az 5 évesem is utál színezni. 2 évesen közelébe se ment.


De a szőnyeg szuper ötlet!

2010. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is az autó minden mennyiségben,és a Thomas-os mozdonyok a nyerők most.

Csak az a baj,hogy a 6 éves kisfiam miatt minden van itthon,így elég nehéz újdonságot hozni a pici életébe.

Esetleg a gyurma?

Vagy a Fisher Price little people buszra vagy repülőre gondoltam még,de 8 ezer forint így nagyon meggondolandó,vagy keresek használtan

( a kisfiam novemberben lesz 2 éves)

2010. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!