Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketek megmarad a...

A gyereketek megmarad a bevásárlókocsiban?

Figyelt kérdés

18 hónapos a lányom, de egyszerűen bemegyek vele egy üzletbe, 5 perc után nem akar már az kocsiban ülni, feláll, sír..

Gyakorlatilag tegnap is elmentem vele és kb 20 dologból 8-at tudtam megvenni, mert felállt a kocsiban, meg ugrált benne, ki kellett vennem, kézben nem bírom fogni órákig meg tolni még a kocsit is, egy ekkora gyerek meg még nem tud úgy jönni szépen mellettem, ahogy elengedném 10 mp alatt elfutna előlem. Ti hogy vásároltok? Már ki vagyok ettől (is) komolyan... A férjem reggeltől estig dolgozik, nekem nincs kedvem este 7-kor menni, én szívesen elintézném normálisan napközben, de hát nem lehet..Akinek gyereke van az mind akkor megy csak vásárolni amikor a gyereket le tudja passzolni? Vagy nem értem komolyan.


2020. jún. 23. 12:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mert egy 1.5 évessel meg lehet ezt beszélni valahogy? Akkor taníts kérlek, légy hasznos tagja a társadalomnak, add át a nagy tudásodat, ne csak ide böfögj valami baromságot. Köszi.
2020. jún. 23. 12:28
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem marad meg a kosárban, akkor babakocsival kell menni.
2020. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Oké, csak nem tudok egyszerre tolni babakocsit meg bevásárló kocsit is, mint tudjuk Lidl, Penny és társai mind megszüntették a kosarat is.

Mondjuk abba amúgy se fér sok minden.

2020. jún. 23. 12:29
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Viszel magaddal kosarat amibe pakolhatsz közben, esetleg ez is egy megoldás.
2020. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: Már ha engedik. Nálunk a Pennyben szólnak érte, a biztonsági őr, legalábbis már volt vele vitám emiatt..Miért nincs amúgy kosár egy boltban? Ezt tudja valaki?
2020. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A fiam megmaradt benne mindig.

Nálunk(jászság) van kosár a Lidlben Aldiban, Tescoban is.

2020. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem maradt meg, ezért jártam bevásárolni 2 éves koráig úgy, hogy a csatos hordozóban a hátamon volt.


Ilyenkor is volt mikor hisztizett, de olyankor elkezdtem halkan énekelgetni neki, beszéltem hozzá, mit kell venni, azt hol találjuk, hogy néz ki stb, szóval eltereltem a figyelmét, és gyorsan pikk pakk bevásároltam.


Nálunk ez az egy módszer vált be.

2020. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én is jászsági vagyok alapból, igaz 10 éve Budapesten élek, de ha megyek haza rokonokhoz és bemegyünk ott boltokba, én ott se látok :) Tescoban van csak ott is, de ott nálunk is van. A tesco tartotta meg egyedül a kis kosarait eddig, de ki tudja meddig.
2020. jún. 23. 12:42
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#6: szerintem azért, hogy bevásárlókocsit tolj, és az ösztönözzön arra, hogy többet vásárolj. Ha csak kosarat viszel, akkor nem érzed hülyén magad, ha csak 1-2 dolgot veszel...
2020. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
az én gyerekem szereti, úgy szoktam neki tálalni mint egy játékot
2020. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!