Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevásárlás közben kiflit adni...

Bevásárlás közben kiflit adni a gyereknek a bevásárlókocsiban - szerintetek?

Figyelt kérdés

Én nyugodt lélekkel szoktam adni kislányomnak, ha már nyugtalankodik a kocsiban - természetesen hozzászámoltatom a kasszánál, tehát nem arról van szó, hogy "dugiban" eszi meg a gyerek, főleg, hogy csak egy felet szoktam adni.


Férjem szerint nem kéne ilyet csinálni - így aztán gondoltam, megkérdezlek Titeket, hogy vajon csak én vagyok-e ennyire "laza"? :)


2011. okt. 28. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jól teszed. Láttam már ilyent, hogy a gyerkőc ette a kiflit/zsömit és a kasszánál szólt az anyuka/apuka, hogy plusz még egy, a gyerek szájában....
2011. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
83%
En mindig viszek otthonrol egy zacs ropit es ha nyugtalankodik akkor adok neki abbol. Amig elragcsal par darabot addig gyorsan elvegzem a bevasarlast. Mivel ott a ropija igy a kosar tartalma nem igen erdekli. Csak nezelodik es ropizik. De alltalaban nagy bavasarlast csutortokon este szoktam megejteni amikor mar alszik. A ferjem otthon marad en beugrok az autoba es elmegyek bevasarolni igy nyugisabb. :)
2011. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
60%

Én semmiképp nem adnék. Nem igaz, hogy nem lehet megvárni amíg ki van fizetve. Nekem csak akkor tiszta a lelkiismeretem.


Két és fél éves a kislányom. Tudja, hogy neki veszünk valamit (kifli, túró rudi, stb) fogja a kis kezében zacsiban de nem fog nekiállni kajálni. Mondtuk neki már egész kis korától, hogy megmutatjuk a boltos néninek utána megeheti. Megértette...


Elvégre én sem állok neki ott helyben a felvágottnak kenyérrel és nyitom meg a szörpöt :)

2011. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
76%
Én nem adom oda neki, szerintem jó ha már kicsinek megtanulja, hogy csak az a miénk, amiért már fizettünk. Nem ítéllek el, biztos könnyebb így, főleg ha hisztis.
2011. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

Akkor találj egy arany középutat, és vigyetek magatokkal vmi kekszit vagy rágcsát, amit ehet addig a gyerkőc. Akkor a szitu se "kellemetlen", de ugyanakkor le is köti vmivel magát.

2011. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

Egy 1 évessel (jó, azóta már 16 hós) nem tudom annyira megértetni, hogy "majd"...

Meg itt egy olyan 40 perces vásárlásról van szó, általában este, mert csak akkor tudunk kocsival menni és már nyűgös - ezért gonolom, hogy inkább így legyen, mint hogy ki kelljen venni, vagy ott nyöszörögjön.


Amúgy nem adnék neki értékesebb dolgot, ahhoz nekem se lenne "képem", még akkor sem, ha kifizetem utólag.

2011. okt. 28. 16:37
 7/63 anonim ***** válasza:
69%
A férjedhez csatlakozom. Ha olyan sokáig vásároltok, hogy a gyerek közben éhen akar halni, akkor nem kellene vinni. Ha meg gyorsak vagytok, akkor azt ki lehet bírni rágcsálnivaló nélkül is.
2011. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
72%
nem tartom helyesnek, azt ha valaki a boltban elkezd enni legyen az gyerek vagy felnőt
2011. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
73%

Én sem adnék, mert egész kicsi korától meg kell tanulnia azt, hogy bizonyos dolgok csak késleltetéssel lesznek a mieink. Itt meg nem is arról van szó, hogy a kislány nagyon-nagyon éhes és nem tud kicsit várni, egyszerűen csak azért kapja, hogy lekösse magát. Én inkább játékokat szoktam e célból magammal vinni, vagy ha az nem elég, az ölébe teszek vmit a kosárból (pl. zacskó rizs, becsomagolt kenyér), de utóbbit csak nagyon vészhelyzetben, mert nekem ez is súrolja az illik/nem illik határát. (Persze a pénztárnál mindig felteszem a szalagra.)


Nem ítéllek el én sem, mert kínjában az ember sokmindent megcsinál :)

2011. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
47%

en nem mondom, hogy hú, de rossz dolog, ennek ellenére mi is a kassza után esszük meg, amit vettünk.


Amíg kicsi volt kiflicsücsköt kapott, aztán néha túró rudit, vagy kinder tejszeletet, kekszet..


Nagyon lelkesen pakolja a penztarosneninek a cuccokat, es mas boltban sem szokott nagyon elvenni semmit, kiveve ha mondom, hogy ezt megvesszuk, mert akkor fénysebességgel megy a kasszához :)


Szóval ez ember/gyerekfuggo, ha kiflit adsz neki ha nem, nem ettol leszel jo vagy rossz anya, ha úgy latod jonak adod, ha nem nem :)

2011. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!