Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más szerint is gáz egy 7 éves...

Más szerint is gáz egy 7 éves gyereket elaltatni?

Figyelt kérdés

Szerintem simán lehetne hagyni , hogy egy jóéjt puszi után magától elaludjon.

Van saját szobája, de folyton megy apa elaltatni. Meg szerinte rendben van az, hogy ott is alszik vele...

Így a mi házaséletünk kb csak szexből áll , mert csak hajnalban bújik be mellém 1 órára max meló előtt.


Ti hogy reagálnátok? Mit tennétek?


(Én a gyermek nevelőanyukája vagyok, én nevelem a saját anyja helystt is 100%ig, imádom is őt és jön a kistesó is. )



2020. jún. 23. 22:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Bár nincs gyerekem, 24 éves férfi fejjel írom hogy, nem mondanám azt hogy gáz, de nyilván ez már 7 éves korban igazán elmaradhatna, mindenféleképp meg kellene beszélni a pároddal hogy szeretnéd ha egyre ritkábban aludna vele, és összebújva aludnátok, hisz elvégre egy pár vagytok, ő meg már egész nagy gyerek. Nem jó a gyereket nagyon a szülőhöz szoktatni, és óvni mindentől. Elkényeztetett lesz, függeni fog nagyon a szülőtől. Üljetek le megbeszélni
2020. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A párom nem bír elszakadni a gyerektől. Ragaszkodik az ott alváshoz. Nem lehet vele ezt megbeszélni.
2020. jún. 23. 23:02
 3/27 anonim ***** válasza:
57%
Sok ez már, ennyi idősen aludjon magától, max egy mese.
2020. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem a terhesség miatt kerül a párod? Vannak férfiak, akiket taszít. Lehet, hogy a korábbi feleségével is furán viselkedett ilyenkor, csak arról nem tudsz.
2020. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Az én lányom is 7 éves, velünk alszik. Szeirntem semmi gond nincs ezzel, ha őt megnyugtatja/igényli.
2020. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem semmilyen korban nem gàz altatni egy gyereket. Kiskamasz gyerekkel is jó elbeszèlgetni elalvàs előtt, 7 èvesnek mèg simàn ,,jàr" az esti mese ès az összebújàs.
2020. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem az altatással van a baj, hanem azzal, hogy ott is alszik vele. Mesélni, beszélgetni lehet este, de utána aludjon a párja mellett az ember, ne csak szexelni másszon be mellé hajnalban...
2020. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

Mi 5 éve nem alszunk egy ágyban, előtte meg kb 1 évig hárman aludtunk együtt..

Neki jó, nekem abszolút nem hiányzik az együtt alvás, igazából számomra az alvás szent dolog, mégcsak a takarómhoz sem lehet érni, ezért nem szoktam érteni az ilyen hisztit. Estétől reggelig dugni akarsz vagy miért egetrengetően fontos, hogy ott feküdjön?

Ha neki ez az igénye így jártál

2020. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem kissé gázos,de lehet, hogy nagyon szereti és azért csinálja

Remélhetőleg apuka majd kinövi magától ezt az ottalvós témát ahogy a gyerek is egy kicsit felnő

2020. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Hű bazz, épp egy állatorvosos fórumból jövök, elsőre kicsit ledöbbentem a kérdésen...
2020. jún. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!