Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valakinel. Ilyen "probema...

Volt valakinel. Ilyen "probema"? Elsos 7 eves teso mellett a kisebb jobban halad a tanulasban?

Figyelt kérdés

A kicsi borzalmasan feltekeny a nagytesora az iskola miatt. Igy miota itthon vannak amig a nagynak online oraja van, vagy gyakorlunk a kisebb melle ul, es hallgatja. Ha feladatlapozunk o is kap. Azt hittem majd o addig firkalgat stb. De o is becsatlakozott es halad a tesojaval. Ami egyre jobban latszik, hogy gyorsabban tanul mint a nagyobb, ugy ertve hogy pl a szamolasban mar hamarabb tudja a megoldast, szepen irj a szavakat. Ugy, hogy csak azt latja mint a tesoja. Mivel 6 eves lesz juniusban, nem megy elsobe, de mar megbantuk ezt a dontest, mert ha mar most ir szamol es olvas mi lesz az oviban?

Nem akarom eroltettni, az apja probalja elvinni aig a naggyal tanulunk de o akkor is tanulni akar.

Nem tudom mihez kezdjunk vele. Felek elrontottuk, hogy engedtuk tanulni.


2020. máj. 7. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
A tanulàst nem lehet visszafogni. Otthonoktatott nagyobb tesó mellett ,,bèkeidőben" is gyakori, hogy a kisebbre ragad a tananyag, az iskolaèrettsegnek sokkal inkàbb az a feltètele, hogy szegeny kölök bìrja a nyugton ülèst, megismerje ès el tudja pakolni a sajàt holmijàt, ki tudjon àllni magàèrt, ès hasonlòk, nem attòl függ, hogy tananyagban hol àll.
2020. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nézd, ha most nem megy suliba, eleve hét évesen lesz elsős, ha nagyon gázosan előrébb lesz mint a többi gyerek és nem bírja türelemmel kivárni hogy beérjék őt a többiek, lehet feljebb tenni felsőbb osztályba....

az én öcsém ötödikes volt, amikor engem korrepetált kilencedikes matekból, az is majdnem öt év, nem volt belőle soha különösebb gáz, csak utálta a sulit és halálra unta magát. (ő volt az a kitűnő gyerek, akinek a színötös bizonyítványához rendre kettes hármas magatartás járt) (de ezt meg egy normális iskolába iratással ki lehet védeni)

2020. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!