Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinalhatnek 3,5 evesemmel...

Mit csinalhatnek 3,5 evesemmel? Rettenetes ma. Teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés

Reggel 6-kor mikor beneztem hozza, mar vigyorgott, tehat joval hamarabb felkelhetett.

6.30 ota egyszerun nem normalis. Ordit, hisztizik, visit, sir, majdnem folyamatosan. Teljesen kivagyok, mar a fejem is faj.

Szerintem faradt, de egyszeruen nem hajlando lefekudni, lepihenni se. Se az agyaba, se a kanapera. Csak ordit, hisztizik, uvolt.

Ha valamit csinalnek vele, 5 percig talan elvan, utana folytatja az obegatast. Az olembe se akar ulni. Altalaban mondja, ha valami baja van, most hiaba kerdezem semmi.

Most bevittem a szobajaba, lefektetem, es mondtam hogy ki ne jojjon, aludjon. Minden 3 percben kinn van, es uvoltve sir. Visszakuldom, mert mar nem birom tovabb.


Valami otlet? Este 8-kor szokott lefekudni aludni, addig megbolodnulok vele.


2020. jún. 26. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 1,5 éve csinálja ezt ;)
2020. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Vidd el sétálni, az sem baj, ha babakocsival, vagy megpróbálhatod megfürdetni, hátha attól elpilled.
2020. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Vidd el sétálni, fáraszd le alaposan fizikailag is, akkor majd tud pihenni.

Eröszakkal, ráparancsolással garantáltan nem fog elaludni

2020. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Autótok nincs esetleg? Jól álomba lehet rázni egy kis kocsikázással.
2020. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Furdesd meg es nezzetek halkan meset az agybol, olvass neki.


Ez sajna az idotol van, fiam is nyugodott le. Egesz nap le sem ult, porgott. 4 eves

2020. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém 2.5 éves.Szintén diliház.😂 Mondjuk már megfigyeltem, hogy széles időben nem csak én, hanem ő is ingerlékenyebb.Próbálj lefeküdni mellé hátha.Bar ma nálunk ez se működött 🤦
2020. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Miért kell róla így beszélned?
2020. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Feküdj mellé egy jó könyvvel, és simogasd álomba. Én ilyenkor a popsijukat paskolgattam, igen, akár ennyi idősen is, h ilyen hülyék voltak. :D Egyértelműen hulla fáradt és túlpörgött, azért nem akar aludni, pedig jót tenne mindkettőtöknek. :)
2020. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Tedd a kádba, ott remekül elvannak, nyugodt, sötétebb, kellemes vízcsobogás, játékok a vîzben..
2020. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Jön a front. Érzik a gyerekek. A fiam igaz, csak másfél éves, de vele sem bírni ma. Rosszalkodik, hisztizik, aludni szinte semmit nem aludt délután.
2020. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!