Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak a fiúk “tetszenek”,...

Kisfiamnak a fiúk “tetszenek”, gond lehet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 éves lesz. Kérdezgetjük néha, hogy ki a legszebb kislány az oviban. Ő meg egy kisfiút mondd mindig akivel nagyon szeret játszani. Egyébként teljesen fiús játékokat játszik egész nap.

Persze tudom, hogy kicsi és nem vágok eret amiért ezt mondja csak érdekel mások tapasztalata.


Tapasztaltatok már ilyet? Foglalkozzak ezzel szerintetek vagy engedjem el még?


ápr. 24. 17:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Szerencsétlen gyerek, 10 év, és itt fog kérdezni, hogy miért nem akad le róla a hülye anyja.

Kérdező, 4 éves. Tojik rá, ki szép és ki nem. Neki addig terjed a figyelme, kivel jó játszani.

ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
És ha a fiúk tetszenek neki, akkor mi van? Nem értem a problémát. Egyébként sem értem, minek kell egy 4 éves gyereket arról kérdezgetni, ki tetszik neki. Beteg vagy!
ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem azonnal pszichológus. Meg időben el lehet kezdeni a kezelést, aztán lehet nagyobb az esély hogy ki gyógyul ebből.
ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
3 szerintem is pszichológus. Neked, meg a kérdezőnek
ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%
4 éves kisfiú. Nyílvan magasról tojik a lányokra, nem nézi, hogy ki a legszebb. Van egy kis barátja, vele elvan, örülj ennek
ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%
Mármint milyen gond?
ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nyugi elmegyünk dokihoz 😅 (viccelek) ártalmatlan kérdés, írtam hogy kicsi értem én is, de látom mindenképpen meg kell taposni a másikat, attól alszotok jobban 🤣🫶
ápr. 24. 18:14
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi elmegyünk dokihoz


Senki nem küldött orvoshoz, de ne zavarjon...

ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, az én fiam következetesen azt mondta ovis korában, hogy ő az Artúrt fogja feleségül venni. Bennem is megállt az ütő, most már röhögök rajta.

Most 20 éves, hát mit mondjak, csajozógép:DD

ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezgess tőle ilyen hülyeségeket. Nem kell neki a kislányok szépségével foglalkozni. Hadd legyen már gyerek.
ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!