Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel tudom osztonozni a...

Mivel tudom osztonozni a kisfiamat, hogy a feladatait sokkal gyorsabban kell elvegeznie az iskolaban, es itthon is?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnam gyakorolni a 7 eves kisfiammal azt, hogy pl. a suliban ne o legyen mindig az utolso az oltozkodesben, a feladatok megoldasaban. Mert a tej megalszik a szajaban, almodozik, es gondolkozik, viszont igy ez a csiga tempo sajnos a suliban a feladatai rovasara megy.
2008. nov. 25. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 éves még csak nagycsoportos,de attól félek Én is amit Te leírsz.Iszonyatosan lusta,és figyelmetlen,ha néha egyedül öltözik akkor is fordítva veszi fel a ruhákat és cipőket,leeszi a ruháit,elhagyja a sapkáját az oviban.Semmire nem tud és nem is AKAR figyelni!Nem tudom megtanítani alapvető dolgokra,PL.cipőbekötés,vagy evés előtt kézmosás ilyesmikre.Másrészt viszont nagyon értelmes,mondta az Óvónő,hogy a többi gyerekhez képest egy zseni.Szórakozott professzornak hívják.Én kb 3 éve küzdöm,hogy legyen egy kicsit ügyesebb alapvető dolgokban,de semmire nem jutottam,csak azt tudja megcsinálni amit magától megtanult,én nem vagyok rá hatással.Pedig mindennel próbálkoztam már.Azt hiszem így kell őket elfogadnunk,örüljünk inkább a pozitív tulajdonságaiknak,mert biztos vannak a Te gyermekednek is.Aztán reménykedjünk,hogy egy kicsit ahogy nőlnek ügyesedni fognak!
2008. nov. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, de tenyleg annyira idegesito a folyamatos abrandozasa.
2008. nov. 26. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 6 és fél éves, és ugyan ez a gond. Tanárnő szerint nagyon okos, jó képességű kislány, csak nagyon lassú. Itthon is ábrándozik leckeírás közben. Sőt, sokszor negyed óráig is eltart, amíg felöltözik... Már mindent kipróbáltam ami eszembe jutott, de nem igazán használ. :( Lassan 1 hete nem számítógépezhet, talán mostmár kezd gyorsítani! :) Mondtam neki, hogyha ügyesen, gyorsan, és jól megírja a leckét, akkor mostmár egy picit odaengedem a géphez. Talán ez bejön...
2008. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!