Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napot volt peteérésem, és...

Egy napot volt peteérésem, és az is minimális! Aki volt ilyen helyzetben, annak mit ajánlott az orvos, milyen vizsgálatokat kellett elvégeznie?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy érted azt,hogy minimális volt a peteérésed,sőt azt sem igazán értem,hogy miért csodálkozol azon,hogy csak egy napig volt,hiszen a peteérés folyamata kb.12 óra,az ezt megelőző iletve követő 24 óra a legalkalmasabb a megtermékenyítésre.
2008. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy az előttem válaszoló is írta, emiatt még nem kell dokihoz menned mert csak egy nap van peteérésed egy hónapban, s csak egy, ez a normális. Ha valakinek két petéje érik meg abból lesz az ikrek,de csak ha mind a kettő megtermékenyül vagy néha van, hogy egy hónapban két peteérés is össze jön. A lényeg, hogy amikor a ciklusod felénél jártok,ugy a 12-17.napnál, akkor legyetek együtt minél többet!
2008. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!