Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis váltócipőnek mit vigyünk?...

Ovis váltócipőnek mit vigyünk? Tépőzárast vagy lehet csatosat is, nem megy az óvónénik idegeire majd? Nem szeretném ha műanyag tornacipőben lenne egész nap.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen olyan cipőt, ami nagyon kényelmes a gyermek lábának, hiszen egész nap ez hordja. Az óvónénik az olyan cipőket szeretik, amit egyedül fel tud venni a gyerek!
2010. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen cipő, ami nem esik le a lábáról (azaz nem papucs, mert az balesetveszélyes) jó lesz az oviba. Ne foglalkozz azzal, hogy az első időben az óvónőknek lesz vele dolga, ha csatosat veszel, hisz az öltözésnél segítenek a dadus nénik is, meg különben is ez a dolguk :)) Egyébként a tornacipőt nem is nézik jó szemmel. Egy óvónő anyuka
2010. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

A tépőzáras lenne a legjobb, mivel napközben 2x is kiviszik őket az udvarra, tehát át kell öltözni, cipőt kell váltani...

Olyan legyen, amit a gyerek önállóan kezelni tud!

(Az óvónénik azt szeretik, ha nekik semmivel nincs dolguk.)

2010. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Belebújósat. Ősszel tele vannak vele a boltok, pár száz fotintért kaphatsz pl. a kínaiban. Én is óvónéni vagyok, és nem azért nem szeretjük a csatos vagy fűzős cipőt, mert sok a dolog vele, hanem mert az öltözés elveszi az időt a más teendőktől. A dadus néni egyébként segít. Egyébként mi a nagycsoportosoknak javasolni szoktunk fűzőset is, hogy mire iskolába megy, biztosan megtanulja a bekötést. Szép tartalmas ovis éveket nektek!
2010. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Nagyon jó hogy óvónénik is írtak:) Belebújós kilőve mert keskeny a gyerkőc lába nagyon és ami hosszra jó abból simán kilép. Akkor marad a tépőzáras.Csak attól tartottam h a gyakori használat miatt nagyon hamar tönkremegy a tépő része.
2010. aug. 2. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg jó a gyerek lábára addig kitart a tépőzár is, úgyis gyorsan kinövi.
2010. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tépőzáras szandit vegyél szerintem. Abban szellőzik a lábacskája, könnyen fel és le tudja húzni. Bent pedig meleg van, nincs szükség a zárt cipőre.
2010. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer mindenkinek!
2010. aug. 3. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kifejezetten kérték,hogy szandit hozzunk,mert egész nap a zárt cipőbe beleizzad a lába.Már előttem írta valaki,hogy tépőzáras szandi a legjobb.
2010. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!